Sprchovacia pena a soľ do kúpeľa od značky Balea

Ahojte,

skúšali ste už sprchovacie peny od značky Balea a ich soľ do kúpeľa? Ak nie, v tomto článku sa dočítate, čo na ne hovorím po odskúšaní ja.

Nedávno som v DM uvidela tieto krásne balenia pien na sprchovanie. Okrem ich obalu ma zaujalo najmä to, že nejde o bežné tekuté gély, ale práve o peny. Trochu mi to pripomína penu na holenie 🙂

HAWAIIAN DREAM

Ako prvé ma zaujala pena s názvom “Havajský sen”, ktorá je s vôňou kvetov tiare a kokosového mlieka. Kto má rád vôňu kokosu, určite si túto penu zamiluje.

20120217_192514

Vôňa je jemne sladkastá, kokosová a samotný penový produkt má obsahovať aj avokádový olej. Samozrejme, pena je vhodná pre všetky typy pokožky. Mne toto zloženie vyhovuje, je veľmi príjemné nanášať na telo počas sprchovania penu a nie gél, je to veľmi jemné a navyše to nádherne vonia. Celkom ma prekvapila aj výdrž vône po sprchovaní a osušení sa. Určite sa to hodí na dovolenku už len kvôli vôni, ale aj na bežné “prebudenie” pokožky a zmyslov.

VANILLA CREAM

Druhou penou je “Vanilkový krém”, ktorá obsahuje vôňu vanilky a pomaranča. Musím ale povedať, že pomaranč tam veľmi necítim. Táto pena je neuveriteľne sladkej vône (už samotný obal evokuje niečo sladké), takže kto má rád nejaké fresh sprchovacie gély/peny, tak toto asi nebude tá najlepšia voľba.

20120217_192606

Samozrejme, tiež je tá vôňa celkom silná aj po osušení sa. Podľa mňa sú tieto peny do sprchy veľmi fajn, určite si ich kúpim znovu, ale skúsim asi nové vône. Čo sa týka výdrže, asi bude trochu menšia než u bežných sprchových gélov, keďže ide o penu. Samotné peny ale hodnotím ako VÝBORNÉ! Zoženiete ich v každej DM drogérii a ich cena za 200ml je 2,09 eur.

20120217_192943.jpg

SOĽ DO KÚPEĽA

Pri nákupe sprchových pien som uvidela aj soľ do kúpeľa od značky Balea. Keďže som doteraz ešte nič takéto nevyskúšala, rozhodla som sa, že si jednu kúpim. A vybrala som si dosť podobnú k mojej Hawai sprchovacej pene.

20120217_192621.jpg

Táto soľ je vo vôni kokosu a ľalie. Musím ale povedať, že mne veľmi nevonia a už si ju v tejto vôni nekúpim. Samozrejme, čo sa týka samotného produktu, príde mi to veľmi fajn vecička do vane. Stačí nasypať jemné granule do teplej tečúcej vody a nechať rozpustiť. Vodu granule trochu zafarbia a prevoňajú. Produkt je veľmi fajn, pokiaľ si chcete dopriať kúsok relaxu doma. Cena tejto soli do kúpeľa za 80g je 0,79 eur.

20120217_192730.jpg

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.