Riasenka Volume Million Lashes “Excess” od Loreál

Ahojte,

keďže som nedávno dostala krásny darček, rozhodla som sa, že Vám o ňom niečo napíšem. Kozmetiku milujem a preto ma vždy veľmi poteší, keď dostanem nejaký kozmetický darček. Tentokrát to boli riasenky od značky Loreál s kajalovou ceruzkou.

20120307_185849.jpg
Loreál – Volume Million Lashes Excess

Neviem, či obľubujete riasenky od značky Loreál, ale podľa rada Million Lashes sa im naozaj vydarila. Z tejto rady som už raz vlastnila jednu (celý čierno-zlatý obal) a bola nielen vynikajúca, ale aj dlho vydržala. Teraz som ako darček dostala balenie Travel Exclusive, ktoré sa dá kúpiť iba na letiskách. Nie som si istá, či sa táto riasenka nachádza už aj v našich predajniach (ešte som po nej nepátrala, ak sa nachádza, dajte mi vedieť). V balení sa nachádzali dve rovnaké riasenky a jedna kajalová ceruzka.

Samotné riasenky sú vynikajúce, majú silikónovú kefku a štetinky nie sú až tak husto na sebe. Na začiatku je riasenka zúžená a sú na nej menšie štetinky, ktoré umožňujú precízne natrieť aj tie najmenšie riasy. Musím povedať, že riasenka sa neodtláča, neopadáva pod oči, neštípe (a to ja mám citlivé oči) a nádherne predĺži, zahustí a vytočí riasy. Ja som s ňou veľmi spokojná a som rada, že mám hneď dve, pretože keby sa mi minula prvá, určite by som si išla kúpiť opäť rovnakú.

20120307_185924

Nevýhodou môže byť pre niektoré práve veľká kefka. Asi by som ju neodporúčala niekomu, kto má riedke a veľmi jemné, krátke riasy, pretože pri nanášaní sa môže odtlačiť na viečko, čo sa niekedy stane aj pri nesprávnom nanášaní riasenky. Moje riasy majú celkom fajn dĺžku, ale aj napriek tomu ju nanášam tak, že bradu zdvihnem mierne hore, aby som si kefkou natrela iba riasy a nie viečko (pre nanášaním si riasy vždy vytáčam kliešťami na riasy).

Čo sa týka odličovania, nie je s ňou žiaden problém. Odličuje sa jednoducho a ráno sa nezobudíte ako panda 😉 Obsahom balenia bola aj kajalová ceruzka, ktorá vďaka jej mäkkosti je krásne čierna a dobre sa rozmazáva. Využívam ju občas na horné očné viečko, kedy si ju jemne rozmažem dostratena. Ja by som osobne túto riasenku odporúčala – stojí aspoň za vyskúšanie.

Aké sú Vaše obľúbené riasenky? Máte s touto od značky Loreál nejakú skúsenosť?

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.