Moja najväčšia paletka očných tieňov od Zoeva

Ahojte,

ako už z úvodného obrázku vidíte, dnes som sa rozhodla, že napíšem príspevok opäť o dekoratívnej kozmetike. Ide konkrétne o úplne prvú paletku očných tieňov od značky Zoeva.

Ja som na značku Zoeva narazila asi pred 7-8 rokmi, samotná značka vznikla v roku 2008. Ide konkrétne o nemeckú značku, ktorá má naozaj veľmi kvalitné produkty na líčenie, či už ide o rôzne makeupy, paletky tieňov alebo aj o samotné štetce. Ja som si v tomto období objednala jednu z ich prvých paletiek očných tieňov – Warm Shimmer, ktorá obsahuje 88 lesklých, teplých očných tieňov. Táto paletka ma vyšla asi do 20 eur.

20120302_004821
Zoeva – Warm Shimmer

Sami môžete vidieť, že obsahuje nesmierne veľké množstvo tieňov v rôznych farbách. Paletka je nádherne pigmentovaná, pracuje sa s ňou naozaj jednoducho, farby na oku držia výborne a cena bola tiež naozaj prijateľná. Z toho dôvodu, že mám túto paletku, tak som si už prestala kupovať samostatné hnedé tiene, pretože ich mám asi vo všetkých odtieňoch. Problémom tejto paletky je to, že všetky tiene sú lesklé. Nenachádzajú sa v nej žiadne matné, okrem jednej bielej farby. Ja som skôr zástanca matných tieňov, ktoré podľa mňa na oku vyzerajú krajšie, ale občas preferujem aj tiene obsahujúce trblietky.

20120302_005120

Tiene, ako som už spomínala sú naozaj mäkké a pracuje sa s nimi výborne. Ak by ste si chceli zaobstarať takúto paletku, rozhodne odporúčam objednať si ju cez Ebay alebo Aliexpress, pretože hoci nebudete mať na prednej strane potlač značky, myslím si, že to je presne taká istá paletka od nich, ako táto od značky Zoeva. Samozrejme, značka sa postupne rozvíjala a zlepšovala a dnes už na ich eshope (klik TU) nenájdete takéto jednoduché paletky, ale nové, ktoré majú nádherné matné farby, zaujímavý dizajn a ich cena je trochu vyššia (paletky sú menšie, farieb je menej a cena podobná tejto). Rozhodne plánujem vyskúšať niektorú z ich nových matných paletiek. Veľmi sa mi páči aj veľkosť, pretože táto paletka je naozaj dosť veľká a pri cestovaní je nevýhodná, preto som začala uprednostňovať malé paletky a celkovo menšie produkty, ktoré obsahujú viac vecí v jednom (napr. očný tieň a rozjasňovač v jednom).

20120302_005216

Ak zháňate iné produkty týkajúce sa dekoratívnej kozmetiky, určite odporúčam pozrieť sa aj cez Zoeva eshop. Na ich stránke nájdete make očí, tváre či pier až sa dostanete k doplnkom ako sú napríklad štetce, starostlivosť o štetce, držiaky, kufríky či taštičky. Čo sa mi páči je to, že tu nájdete aj VEGAN štetce.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.