Nákupy v NYX

Ahojte,

nedávno som opäť zaostrila na kozmetiku od značky NYX. Momentálne som si ju začala kupovať v parfumérii Douglas, pretože tam sú nesmierne milé dievčatá a k nákupu väčšinou dostanem aj rôzne nové vzorky na vyskúšanie. Išla som tam najmä kvôli tomu, že som potrebovala fixačný sprej na makeup od NYX – počula som o ňom iba samé dobré veci. Samozrejme, nemohla som obísť ani ostatné regáliky s touto skvelou kozmetikou a preto som si okrem fixačného spreju kúpila aj ďalšie veci. Ak vás zaujíma že aké, určite čítajte ďalej 😉

20120411_001355

Keďže som ten fixačný sprej na makeup (MATTE FINISH) už spomenula, tak áno, vybrala som si práve tento, ktorý má makeup zafixovať tak, aby vydržal čo najdlhšie. Balenie je podľa mňa celkom malinké, pretože ja som si zvykla tento sprej používať cca 2x denne (keď je naozaj veľmi horúco), ale musím povedať, že už len to jedno zafixovanie vám urobí to, že váš makeup sa nepohne! Na obale sa píše, že sprej má zmatňujúci efekt, ale nemusíte sa báť, že by vašu pleť nejako vysušoval. Moja pleť je dosť suchá a aj napriek tomu používam makeup, ktorý má matný finish a aj tento sprej. Jeho cena sa pohybuje okolo 7-8 eur a považujem ho v lete za NEVYHNUTNOSŤ! Má takmer žiadnu vôňu, ale keď ho budete používať už dlhšie, tak pocítite trochu taký jemný pach, ale nie je to naozaj nič hrozné a určite ma to neodradí od toho, aby som si kúpila ďalší.

20120411_001725

Ďalšou mojou závislosťou sú samozrejme akékoľvek rúže od tejto značky. Vybrala som si dva matné a jeden krémový – jumbo ceruzka. Matné rúže používam už veľmi dlho a som s nimi spokojná. Navyše, tieto soft matte lip creamy mi vôbec nevysušujú pery a vydržia na perách aj celý deň (keď si dám na tvár fixačný sprej a mám aj rúž, tak naozaj vydržia celý deň). Ich cena je tiež prijateľná, stoja do 7 eur. V tomto nákupe som si vybrala dva odtiene, ktoré sú dohneda – 14 Zurich a 04 London.

20120411_001619
vľavo: 14 Zurich, vpravo: 04 London

Ako druhú som si vzala na pery jumbo ceruzku (JUMBO LIP PENCIL), ktorú mi predstavila milá predavačka. Dokonca trafila aj ten správny odtieň, ktorý som si bez zaváhania vzala. Čo ma ale prekvapilo na tejto ceruzke je to, že obal je z umelej hmoty a preto keď sa vám minie, nie je možné túto ceruzku zastrúhať a používať ďalej – myslela som si, že sa bude dať možno zospodu krútiť a vysúvať, ale nie. Je jej naozaj veľmi málo, je veľmi krémová a preto sa aj rýchlo míňa. Túto vec som si ale vôbec nevšimla, páčil sa mi odtieň a preto som si ju bez zaváhania vzala. Dala som si ju ale 4krát na pery a už jej mám veľmi málo. Cena je asi okolo 8 eur, čo je veľmi veľa za ceruzku, ktorá sa tak rýchlo minie. Konzistencia je ale úžasná, tiež je výborne pigmentovaná a krémová na perách. Mám ju v odtieni 721 Soft Fuchsia.

20120411_001507.jpg

Ako poslednú vec som si vybrala lícenku – jemne hnedoružovú farbu so zlatými trblietkami. Na pleti vyzerá úžasne a veľmi dobre sa s ňou pracuje. Je výborne pigmentovaná, takže jej netreba dávať veľa. Cena sa pohybuje okolo 7 eur.

20120411_001744

20120411_00185520120411_001813

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.