Starostlivosť o vlasy so značkou Manufaktura (2)

Ahojte priatelia,

nedávno som písala podobný článok, kde som Vám priblížila niektoré vlasové a pleťové produkty značky Manufaktura. Spomínala som, že článok bude rozdelený na dve časti. Tentokrát Vám prinášam na prečítanie a oboznámenie sa s produktami Manufaktura druhú časť článku, ktorá sa týka najmä starostlivosti o vlasy.

Bylinný vlasový šampón pre normálne až mastné vlasy

20120513_012314.jpg

Moje vlasy sa veľmi často mastia a preto ma zaujala táto bylinná rada šampónov, ktorá je určená predovšetkým na mastné vlasy. Celkom som sa obávala tohto šampónu, pretože mne väčšinou takéto šampóny na mastné vlasy pokožku veľmi vysušujú. Čo sa mi ale páči je to, že tento šampón obsahuje najmä mätu, preto vonia veľmi sviežo. Obsahuje rôzne minerálne soli a oleje, ktoré udržiavajú vlasy svieže a zdravé. Pokiaľ ste skúsili niekedy klasický žihľavový šampón a nerobil vám dobre ako ani mne, určite skúste siahnuť po tomto šampóne, ktorý je naozaj oveľa jemnejší a šetrnejší k vlasom. Tiež sa mi páči aj balenie, ktoré je veľmi pekné a aj praktické, pretože šampón sa otvára klasickým kliknutím na uzáver.

Revitalizujúci šampón pre slabé a poškodené vlasy s marhuľou

20120513_012745

Druhý šampón, ktorý ma v predajni zaujal bol tento revitalizujúci s vôňou a výťažkami z marhule, mandlí a ovsa. Tento šampón je určený na slabé a poškodené vlasy. Keďže ja som mala z vlasov sťahovanú tmavohnedú farbu, moje vlasy sa z toho dlho spamätávali a dlho som ich regenerovala a dávala strihať, aby som sa zbavovala čo najviac suchých koncov. Momentálne sú v celkom dobrom stave (po tom, čo všetko si prežili), ale aj napriek tomu im doprajem poriadnu dávku starostlivosti. Šampóny na suché vlasy by ich mali zvláčniť, pričom tento šampón je toho jasným príkladom. Okrem jeho nádhernej marhuľovej vône je naozaj veľmi jemný a aj vlasy sú z neho zhydratovanejšie. Vlasy mi po ňom nádherne voňajú, sú mäkké a veľmi jemné. Tiež sa dobre rozčesávajú. Pokiaľ máte suché vlasy a chcete im dopriať lepšiu starostlivosť, určite skúste tento šampón.

Pivná vlasová maska pre obnovu poškodených vlasov bez lesku

20120513_013047

Po tejto maske som siahla preto, lebo sa mi hodila ako dobrý doplnok k marhuľovému šampónu pre poškodené vlasy. Táto maska obsahuje pivo, panthenol a prírodné oleje a je určená na poškodené vlasy bez lesku. O tejto pivnej kozmetike značky Manufaktura som počula už veľa pozitívnych ohlasov, preto som ju musela vyskúšať aj ja. Táto maska má jemnú vôňu, samozrejme, necítite v nej pivo. Tá vôňa je veľmi príjemná a vlasy mi po nej krásne voňajú. Nanáša sa na mokré vlasy a necháva sa pôsobiť 3-5 minút. Vlasy sú ihneď mäkšie a hebkejšie. Používam ju celkom často a som s ňou veľmi spokojná. Ak hľadáte kvalitnú masku na poškodené vlasy, určite odporúčam skúsiť túto.

20120513_013121

Maska má celkom hustú konzistenciu, pri nanášaní musím do nej poriadne zaboriť nechty, aby som ju naniesla, ale je naozaj výborná a pre moje vlasy veľmi prospešná.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.