Alverde píling na pery

Ahojte priatelia,

po dlhodobejšom testovaní vám prinášam recenziu na píling na pery od značky Alverde. Ako ste si už iste mohli všimnúť, momentálne už existuje píling naozaj na všetko a preto nesmie chýbať ani táto vychytávka na pery. Viaceré kozmetické značky prišli na trh s niekoľkými druhmi či príchúťami pílingov. Ja som sa rozhodla túto vec vyskúšať priamo z drogérie, pretože mi tento píling príde ako najdostupnejší zo všetkých.

20120107_235026

Keďže pery sú naozaj dosť háklivé najmä v tomto chladnejšom období, treba im dopriať aj potrebnú starostlivosť. Ja mám v chladnom období ten problém, že sa mi na perách vyskytujú drobné šupinky, ktoré nie sú pekné keď si aplikujete napríklad rúž (pri matnom obzvlášť). Ako ste si iste mohli všimnúť, v DM drogérii je nový stojan s prírodnou kozmetikou Alverde, ktorá prišla aj s viacerými novinkami. Jednou z nich je tento píling na pery.

20120107_235052

Tento píling je teda určený výhradne na pery, aby ste sa zbavili drobných šupiniek a pery trochu “oživili”. Píling je cukrový s drobnými prírodnými zrniečkami, zmiešaný so svetlofialovým balzámom. Balenie je celkom praktické, pretože scrub sa dá pekne aplikovať priamo na pery. Po aplikácii si ho prstom jemne krúživými pohybmi pretieram po perách a jemne ich “obrusujem”.

20120107_235249

Po jemnom premasírovaní pier týmto pílingom si vezmem papierový obrúsok a zvyšok z pier utriem. Píling je sladký keďže obsahuje cukor, ale neodporúčala by som ho jesť – navyše, ani by vám nechutil, je predsa zmiešaný aj s nejakým balzamom na pery. Po aplikácii odporúčam pery natrieť balzamom, nechať ho chvíľu vpiť, aby pery neboli príliš suché a až potom aplikovať rúž.

20120107_235419

V balení sa nachádza 8 ml produktu. Keďže to nie je nevyhnutné využívať každý deň, tak toto množstvo vystačí na celkom dlho. Neodporúčam ho používať na pery, ktoré sú popraskané alebo veľmi podráždené. Cena tohto pílingu sa pohybuje okolo 3 eur. Výhodou tohto pílingu je to, že je dostupný v bežnej DM drogérii.

20120107_235453

Moja skúsenosť je veľmi dobrá, používam ho možno 2x/týždeň. Pery jemne prekrví a zbaví ich šupiniek. Je to veľmi dobrá príprava pier pred nanesením rúžu. Pokiaľ nepotrebujete píling nejakej drahšej značky, myslím si, že tento je úplne postačujúci 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.