Bestsellery na pery a oči z eshopu Krasotika

SLOVAK VERSION
(For English version, please, read further)

Ahojte priatelia,

ešte pred Vianocami mi prišlo v rámci spolupráce s rôznymi spoločnosťami niekoľko krásnych balíčkov s kozmetikou. Keďže sviatky boli chaotické a snažila som sa aj trochu oddychovať, čas na fotenie som si našla až teraz. Samozrejme, vďaka tomu som doručené produkty mohla dlhšie testovať a teraz vám prinášam moje hodnotenie. 🙂

Produkty, ktoré predstavím v dnešnom blogu, som dostala v rámci spolupráce s eshopom Krasotika, ktorý určite poznajú všetky milovníčky mejkapu. Ja som na testovanie dostala matný rúž na pery, tekutý matný rúž na pery, vodeodolnú maskaru a linku na oči.

Rúž Jordana – matný (gold)

V balíčku od eshopu Krasotika ma ako prvý zaujal klasický rúž od značky Jordana, ktorý je matný. Ja som takéto matné vysúvacie rúže ešte neskúšala, pretože som zvyknutá na tekuté rúže. Čo ma ale hneď upútalo, bola jeho farba. Ja osobne preferujem studené, tmavšie alebo nude odtiene. Tento odtieň sa však úplne líši od toho, čo používam ja. Keďže boli sviatky, rozhodla som sa, že ho otestujem hneď. Mám ho v odtieni “Red” a musím povedať, že je to naozaj celkom odvážna farbička.

IMG_20180107_130859385
Matný rúž Jordana, odtieň “Red”

Rúž má výbornú pigmentáciu, ktorá je jednotná a preto farba nevytvára na perách žiadne fľaky. Táto farba je ale podľa mňa skôr príležitostná. Dobrou správou však je to, že z tejto “Gold” kolekcie je na výber veľa iných odtieňov, ktoré si môžete vybrať TU. Upozorňujem však na to, že farba na obrázku, resp. môj odtieň “Red” sa veľmi nezhoduje s farbou, ktorá je zobrazená na eshope.

kras
Matný rúž Jordana, odtieň “Red” z krasotika.sk

Pri odtieni “Red” by som očakávala, že pôjde o červenú farbu, ako vyplýva zo samotného názvu. Táto farba je ale skôr ružová, než červená.

IMG_20180107_131308166

I keď je samotný rúž matný, nie je pri nanášaní suchý. Pravdou však je to, že pri dlhodobom nosení a pretieraní moje pery vysušuje (ako väčšina matných rúžov). Čo ale musím zdôrazniť je fakt, že farba naozaj vydrží dosť dlho. Samozrejme, nevyhnete sa otlačkom. Tiež sa musím priznať, že mne sa ľahšie pracuje s tekutými matnými rúžmi, ktoré zasychajú do matna, pretože pri nanášaní sú tekuté a ľahšie sa roztierajú na perách.

IMG_20180107_131233091

Celkový dojem z tohto rúžu nie je zlý, konzistencia sa mi páči, no farbu by som si zvolila inú – jemnejšiu, prirodzenejšiu, poprípade tmavšiu. Tento rúž si môžete kúpiť TU.

Čierna tekutá linka na oči od Estyle

Druhým produktom od Krasotiky je čierna tekutá linka na oči od Estyle. Ja som ešte nič od značky Estyle nepoužívala, preto je toto moja prvá skúsenosť s touto značkou. Čo sa týka liniek na oči, ja ich nosím iba príležitostne, pretože linky sa mi na mojich očiach nepáčia a vždy sa potrápim, kým si vytvorím pekné vonkajšie ukončenie. Linku som ale napriek tomu skúsila.

IMG_20180106_144232136
Tekutá linka na oči, čierna

Samotná linka sa nachádza v klasickom menšom plastovom balení. Hrot linky je hrubší, tvrdší a neohýba sa, čo mne trochu robilo problém. Ťažšie sa mi aplikuje na viečko niečo, čo sa neprispôsobuje. I preto ja patrím k zástancom klasických liniek so štetinkami, s ktorými sa pri mihalniciach ľahko a jemne prechádza.

IMG_20180106_144309835

Linka má krásnu, intenzívne čiernu farbu. Rýchlo zasychá a na viečkach sa NEODTLÁČA! Toto je veľmi dôležitá vec pri linkách, pretože viaceré sa zvyknú odtlačiť na viečko a vy potom vyzeráte ako panda, prípadne si po viečku stále prechádzate prstom, aby ste tam nemali čierny odtlačok, čo tiež nie je veľmi hygienické (strkať si prsty do okolia očí). Ak viete pracovať s takýmto aplikátorom alebo sa s ním viete naučiť pracovať (ako som to skúsila aj ja), tak potom ju odporúčam, pretože je naozaj VÝBORNÁ! Kúpiť ju môžete TU.

IMG_20180106_144357643

Tekutý matný rúž Jordana Sweet Cream

Najviac som sa tešila, keď som v balíčku na testovanie našla aj tekutý matný rúž Jordana Sweet cream. Ako som už vyššie spomínala, tekuté matné rúže zbožňujem! Od Jordany som zatiaľ nemala možnosť testovať žiadny rúž a preto boli moje očakávania veľké.

IMG_20180107_144344613
Tekutý matný rúž na pery Jordana, odtieň “Tiramisu”

Rúž je v menšom, praktickom balení s dostatočným množstvom produktu. Myslím si, že tento matný rúž vám vydrží veľmi dlho, aj keby ste ho používali 5x denne. Aplikátor je klasický, na konci sa nachádza vytvarovaná hubka, ktorá zabezpečí precízne nanesenie rúžu na pery. Ja ho mám v odtieni Tiramisu.

IMG_20180107_144414783

Rúž je tekutý, ktorý po chvíli začína na vzduchu schnúť do matna. Pigmentácia rúžu je naozaj skvelá, farba je dostatočne sýta. Pri aplikácii sa mi s ním pracovalo výborne, dá sa ľahko a rovnomerne rozotrieť na perách.

IMG_20180107_144435143

Rúž je ľahký a nelepí. Má príjemnú vôňu a jeho výdrž je neuveriteľná! Tento rúž mi na perách vydržal celý deň aj popri jedení a pití. Samozrejme, pery budú mierne vysušené, ale ak hľadáte dlhotrvajúci matný rúž, tak potom Jordana Sweet Cream Matte je tá najlepšia voľba! Kúpiť ho môžete TU. Dostupný je v niekoľkých odtieňoch.

Vodeodolná objemová riasenka od Estyle

Musím sa priznať, že pri tomto produkte som zaváhala. Ja totiž vodeodolné riasenky nepoužívam vôbec, pretože:

 1. ťažko sa odličujú
 2. pri ťažkom odličovaní ničia mihalnice
 3. mne osobne z nich padajú mihalnice
 4. sú mi na oku ťažké
 5. drolia sa
 6. v lete nepoužijem radšej žiadnu riasenku (veď sa nemusíme líčiť stále) 🙂
IMG_20180107_130503791
Vodeodolná maskara, čierna

Ale keďže som riasenku dostala, tak som ju vyskúšala. Ako píšu na stránke krasotika, riasenka má krémové zloženie, zároveň riasy zahusťuje a predlžuje. Samotná farba obsahuje aj provitamín B5, vosky a oleje, ktoré majú riasy vyživovať a chrániť a tým pádom by sa malo predísť bodom vyššie.

IMG_20180107_130541445

Riasenka má silikónovú kefku s dlhšími štetinkami, ktoré riasy oddeľujú. Pre mňa bola aplikácia tejto riasenky príjemná.

IMG_20180107_130546051

Riasenka vydrží dlho, z očí mi neopadávala a ani sa tak ťažko neodličovala. Aj keď ja osobne preferujem obyčajné riasenky, myslím si, že pre ženy, ktoré ani v lete nevyjdú von bez riasenky a používajú i vodeodolné riasenky, táto maskara je pre ne výborným produktom. Pripadá mi, že je oveľa šetrnejšia k riasam ako bežné vodeodolné riasenky. Kúpiť ju môžete TU.

Ďakujem eshopu Krasotika za poskytnutie krásnych produktov!

krasotika-1501247151

 

Stiahnuť ako .pdf (SK)

 

ENGLISH VERSION

Bestsellers for lips and eyes from Krasotika

Hello friends,

Before Christmas I received several packages of cosmetics thanks to my work with various companies. The holidays were quite chaotic and I also tried to relax, and that’s why I’ve only found some time now for taking pictures. Of course, thanks to that I had a chance to test these products a little longer, and now I’d like to share my thoughts on them with you.

In today’s article, I’m going to introduce you to some products that I received from the Krasotika e-shop, who I have been working with. I have no doubt this shop is very well-known to all lovers of make-up. I was able to test a matte lipstick, a matte liquid lipstick, a waterproof mascara, and an eyeliner.

Jordana lipstick – matte (gold)

The first thing to catch my attention in the Krasotika package was this classic lipstick from the Jordana brand. Its colour was a matte gold. I hadn’t tried matte lipsticks before, because I am used to the liquid ones. I was immediately taken aback by its colour. Personally, I prefer cold and dark tones. This one completely differs from what I usually use. But since it was Christmas, I decided to test it right away. Its tone is “Red”, and I have to say that it’s a pretty daring colour.

IMG_20180107_130859385
Matte lipstick Jordana, shade “Red”

 This lipstick’s pigmentation is simply marvellous; it’s evenly spread and it doesn’t create any patches on my lips. The colour in my opinion is rather for a special occasion though. The good news is that this “gold” edition has many different tones to offer. You can choose from them HERE. I have to warn you though: the colour that you can see in the picture, or rather my tone of “Red”, doesn’t really correspond to the colour that you can see in the e-shop.

kras
Matte lipstick Jordana, shade “Red” from krasotika.sk

I was expecting a red colour, since the name of the tone is “Red”, but this colour is pink rather than red.

IMG_20180107_131233091

Even though the lipstick itself is matte, it’s not dry at all while applying. But continuous use and application does make my lips go dry after a while (the same as with most matte lipsticks). However, I have to underline the fact that the colour lasts a really long time. Of course, you won’t prevent leaving an imprint here and there. And I also have to admit that I prefer working with liquid matte lipsticks that go matte after drying, because they are liquid when applying and easier to spread around the lips.

IMG_20180107_131308166My overall impression of this lipstick is that it is not bad; I like its consistency, but I would choose a different colour – a softer, more natural, maybe even darker one. You can buy this lipstick HERE.

Estyle black liquid eyeliner

The second product from Krasotika was a black liquid eyeliner from Estyle. I have never used an Estyle product before, so this was my first experience with it. When it comes to eyeliners, I only wear them occasionally, because I don’t really like having lines on my eyes and I always struggle to create a nice outer edging. Despite all this, I tried the eyeliner.

IMG_20180106_144232136
Liquid eyeliner, black

The eyeliner itself comes in a classic small plastic bottle. Its pinpoint is a little thicker than usual and harder too. It also doesn’t bend, which was a little problem for me. It’s always harder to apply something to your eyelids that doesn’t adjust accordingly. Because of this I also prefer classic bristle-based eyeliners that are easy to use around eyelashes.

IMG_20180106_144309835

The colour of the eyeliner is a beautifully intense black. It dries quickly, and it doesn’t leave imprints on the eyelids. This is very important when it comes to eyeliners, because many of them tend to leave imprints on your eyelids, which either makes you look like a panda or it makes you constantly rub them with your fingers to prevent creating a black spot, which is rather unhygienic as well (poking around your eyes all the time). If you know how to work with such an applicator or you want to learn how to work with one (which I also tried myself), then I can recommend this one, because it is marvellous. You can buy it HERE.

IMG_20180106_144357643

Jordana Sweet Cream matte liquid lipstick

I was really excited when I found a matte liquid lipstick in the package. As I have already mentioned, I love matte liquid lipsticks; but I’ve never had a chance to test Jordana lipsticks, and that’s why my expectations were really high.

IMG_20180107_144344613
Matte sweet cream Jordana, shade Tiramisu

The lipstick itself came in a smaller and more practical bottle with just enough of the product inside. In my opinion, this matte liquid lipstick will last a long time, even if you were using it five times a day. There is a usual applier at the end with a crafted sponge that will allow for a precise application of the lipstick. My lipstick was in the tone of Tiramisu.

IMG_20180107_144414783

The product is in a liquid form that dries a little while after application and become matte. Its pigmentation is simply marvellous and the colour is vivid. I had no problem with its application as you can evenly spread it around your lips quite easily.

IMG_20180107_144435143

The lipstick is light and not at all sticky. Its scent is very nice, and it’s incredible how long it actually lasts. I would eat and drink, and the lipstick was still there! Of course, your lips might be dry after a while, but if you’re in search of a long-lasting matte lipstick, the Jordana Sweet Cream matte is your best choice. You can buy it HERE. It’s available in several tones.

Estyle waterproof volume mascara

I have to confess that I hesitated about this product, mostly because I don’t ever use waterproof mascaras:

 1. They don’t come off easily
 2. They ruin your eyelashes by heavy removing
 3. My eyelashes fall out when I use them
 4. They are heavy on my eyes
 5. They crumple
 6. I don’t use any mascara during summer (one doesn’t have to use it all the time, right?) 🙂
IMG_20180107_130503791
Waterproof mascara, black

But since I received this mascara as a gift, I told myself I would give it a chance. As they claim on their web page, its creamy texture densifies the eyelashes and makes them longer. The colour itself contains pro-vitamin B5, waxes, and oils that are supposed to nourish and protect the eyelashes, which ultimately prevents the above things from happening.

IMG_20180107_130541445

The mascara contains a silicon brush with longer bristles that disperse the lashes. Applying this mascara was pleasant.

IMG_20180107_130546051

The mascara lasts a long time; I didn’t have a problem with it coming off by itself and I was able to remove it quite easily. Even though I personally prefer basic mascaras, I think that this is just the right one for women that do not leave their homes without their make-up, even in summer, and who use waterproof mascaras. I feel like it is much friendlier on your eyelashes than the usual waterproof mascaras. You can buy it HERE.

Thank you eshop Krasotika.sk for the products!

krasotika-1501247151

 

Download as .pdf (EN)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.