Delia – profesionálne spevňujúce a protivráskové sérum

SLOVAK VERSION
(For English version, please, read further)

Ahojte priatelia,

Tentoraz som sa rozhodla otestovať pre mňa absolútnu novinku v starostlivosti o pleť – spevňujúce a protivráskové sérum od značky Delia. S touto značkou nemám absolútne žiadne skúsenosti a nikdy som ju nevidela ani v žiadnej predajni. K tomuto séru som sa dostala prostredníctvom spolupráce s eshopom Notino.

O značke Delia som – priznám sa – ešte nepočula. Používala som na pleť rôzne séra, ale toto je pre mňa naozaj absolútna novinka, aj keď je na trhu možno už dlhšie. Séra na pleť mám veľmi rada a myslím si, že ženy by mali svojej namáhanej pokožke po mejkape a odličovaní dopriať aj takúto „luxusnejšiu“ starostlivosť alebo výživu.

delia_stem_cells_notinosk

Rodinná firma Delia pochádza z Poľského mestečka a je zameraná predovšetkým na výrobu kvalitnej dámskej a pánskej kozmetiky. Produkty sú pod prísnym dohľadom a podliehajú rôznym dermatologickým či mikrobiologickým testom. Táto značka sa snaží podporovať aj rôzne charitatívne projekty a riadi sa heslom „za málo peňazí, veľa muziky“. To, či tieto krásne vety platia aj v skutočnosti sa dozviete ďalej v článku.

delia_cosmetics_notinoskSérum má pekný, sklenený  obal, ktorý je dôkladne zabalený ešte v krabičke, aby sa predišlo poškodeniu. Sérum je maličké, má 10ml a jeho farba je mliečna. Konzistencia je mierne riedka, nie však úplne. Balenie obsahuje pipetu, pomocou ktorej sa má sérum aplikovať na pleť a následne ho krúživými pohybmi prstov do pokožky zapracovať. Jeho vôňa je jemná, nie výrazná.

delia_face_neckline_serum_notinoskPo dôkladnom vyčistení pleti som si pomocou pipety aplikovala primerané množstvo séra na čelo, nos, líca a bradu. S pipetkou sa trochu zle pracuje, pretože produkt dobre „nesaje“ a môže sa vám stať, že ju stlačíte a nič vám z nej nejde. Treba sa v tom prípade s tou aplikáciou trochu „pohrať“. Sérum som si jemne vmasírovala do pleti. Pokožku nedráždi a nespôsobuje ani sčervenanie.

delia_serum_notinosk

Po testovaní a pravidelnom používaní (ráno aj večer) je moja pleť veľmi jemná a vláčna. Sérum nie je mastné, zanechá ale na pokožke príjemný film, ktorý ju zároveň chráni pred vysúšaním. Výborne sa mi na toto sérum aplikoval aj mejkap. Produkt sa do pleti rýchlo vpije a je vhodný aj na citlivú pokožku, pretože mne nespôsobil žiadne nepríjemnosti. Toto sérum má obsahovať aj kmeňové bunky a má pôsobiť proti vráskam. Neviem povedať, či by pôsobil aj na hlboké vrásky, no také jemnejšie je schopné mierne „upraviť“. Ja sa priznám, že hlboké vrásky nemám, ale veľmi rada používam krémy/séra na pleť, ktoré majú aj takúto prevenciu. Pokožku mi to krásne vypne, no necítim žiaden nepríjemný pocit. Čo je veľmi prijateľné pri tomto sére je jeho cena, ktorá je naozaj nízka. Na eshope Notino môžete nájsť niekoľko druhov týchto sér podľa toho, aké preferujete. Balíček od eshopu Notino mi prišiel s týmto sérom starostlivo zabalený, niekoľkokrát omotaný v bublinkovej fólii, aby sa predišlo poškodeniu. Delia – profesionálne spevňujúce a protvráskové sérum si môžete kúpiť cez eshop Notino.

 

Celkové hodnotenie séra Delia

9/10

 

Hodnotiace kritériá nájdete TU.

 

 

V spolupráci s

notinosk

 

Stiahnuť ako .pdf (SK)

 

ENGLISH VERSION

Delia – a professional fixating serum against wrinkles

Hello my friends,

this time I have decided to test an absolute novelty for me in the field of skin care – a fixating serum against wrinkles from the Delia brand. I don’t have any experience with this brand and I’ve never seen it in any drug store either. I found out about this serum thanks to my cooperative work with the Notino e-shop.

I have to admit that I have never heard about the Delia brand. I have been using many various serums for my skin, but this one was news to me completely, even though it might have been available for purchase for quite some time. I like skin serums very much and I think that women should take care of their skin in this rather “luxury” way and provide it with care and nourishment especially after exhausting it with putting on make-up and putting it off again.

delia_stem_cells_notinosk

A family company Delia comes from a polish town and focuses mostly on the production of quality cosmetics for women and men. The company claims that all of their products are being produced under strict supervision and they are all tested dermatologically and microbiologically in various ways. This brand also tries to support various charity projects as well and their motto is “a big hoopla for little money”. In today’s article you will find out if these nice sentences are in fact true.

delia_cosmetics_notinosk

The serum comes in a nice glass bottle carefully wrapped in a box as well in order to prevent any damage. It is a small serum, there’s only 10ml of it in the bottle and its color is milk white. The consistency is a little runny, but it’s not completely watery. The box comes with a pipette that is supposed to help you apply the product onto your skin where you subsequently spread it with your fingers in circular movements. Its scent is soft and not very dominant.

delia_face_neckline_serum_notinosk

After a thorough cleaning of my skin I used to pipette to apply a reasonable amount of the serum onto my forehead, nose, cheeks and chin. Working with the pipette is not easy, since it doesn’t “soak up” the liquid properly and it can also happen to you that there’s nothing coming out of it after pushing it. In that case you have to put a little more work into the application. I softly massaged the serum into my skin. It doesn’t bother it and it doesn’t cause any reddening.

delia_serum_notinosk

delia_notinosk

After testing the serum and using it on a regular basis (in the morning and in the evening) I have to say that my skin is very soft and flexible. Serum itself is not greasy and it leaves a pleasantly feeling film on the skin that prevents its drying out. I was able to apply my make-up onto this serum without any problem as well. The skin soaks up with it quite quickly, therefore I say that the product is suitable for sensible skin as well, since it didn’t cause any trouble for me. This serum is said to contain stem cells and is supposed to have positive effects on wrinkles. I cannot say whether it is possible to neaten deep wrinkles with it as well, but it should do for the small ones. I personally don’t have any deep wrinkles, but I like to use serums and creams for skin that are said to prevent them. It beautifully flexes my skin and I don’t feel that it would bother me at all. One thing about this serum that’s really reasonable is its price. At the Notino e-shop you can find several of these serums according to what kind you prefer. I received the package from Notino carefully wrapped and bound with a bubble foil several times in order to prevent any damage. You can find and buy Delia – a professional fixating serum against wrinkles through the Notino e-shop.

 

Total score Delia serum

9/10

 

Rating criteria can be found HERE.

 

Cooperation with

notinosk

 

Download as .pdf (EN)

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.