Valentínsky balíček s novinkami od Yves Rocher Slovensko

 

Ahojte priatelia,

hoci Deň sv. Valentína, sviatok všetkých zaľúbených, je už za nami, ja som si pre vás i napriek tomu pripravila článok, v ktorom vám predstavím nielen valentínsku kozmetiku, ale predovšetkým novinky z prírodnej kozmetiky, ktoré si pre nás pripravila spoločnosť Yves Rocher. Ak aj vás zaujíma, aké krásne a voňavé novinky nájdete v regáloch predajní tejto značky, čítajte článok ďalej.

 

Sprchovací gél Granátové jablko & ružové korenie

Prvými novinkami, na ktoré som sa nesmierne tešila, sú nové sprchovacie gély. Vo Valentínskom balíčku, ktorý som od spoločnosti Yves Rocher pred časom dostala, som mala sprchovací gél s vôňou granátového jablka v kombinácii s ružovým korením. Neviem si predstaviť vôňu ružového korenia, ale vôňa granátového jablka ma totálne dostala. Sprchový gél je na pokožke príjemný, je veľmi jemný a šetrný, tak ako sme na to pri sprchovacích géloch značky Yves Rocher navyknuté. Vôňa je sladká, ale zároveň vás prebudí a vzpruží. Z vlastnej skúsenosti potvrdzujem, že nie nadarmo je tento sprchový gél označený ako energizujúci.

yves_rocher_pomegranate_pink_beries

Sprchovací gél Magnólia & Biely čaj

Druhou sprchovacou novinkou je gél s vôňou magnólie a bieleho čaju. Tento sprchový gél je zaradený v skupine relaxačných sprchových gélov a preto som sa rozhodla použiť ho do kúpeľa. Vôňa je nádherná, veľmi jemná, príjemná a uvoľňujúca. Gél mi urobil vo vani okrem krásnej vône aj obrovskú penu, preto som si kúpeľ s týmto sprchovým gélom dokonale vychutnala a užila.

yves_rocher_magnolia_white_tea

Obe balenia sprchových gélov vyzerajú krásne. Ja som dostala 200 ml balenia, ktoré sú veľmi praktické a mne osobne vyhovujú najmä kvôli tomu, že rada mením vône. Navyše, myslím si, že takéto balenie naozaj postačuje na dosť dlhú dobu, a to aj pri pravidelnom používaní.

yves_rocher_shower_gel_natural

Moja pokožka bola po aplikácii týchto sprchových gélov jemná a voňavá. Čo oceňujem najviac je to, že gély pokožku nevysušujú a preto ich možno používať denne. Cena týchto prírodných sprchových gélov je prijateľná aj vzhľadom na to, že ide o prírodnú kozmetiku! Ja osobne odporúčam kúpiť si viac vôní v menších baleniach, ktoré môžete pravidelne striedať podľa nálady či pocitu.

Zhrnutie
 • Nádherná vôňa
 • Praktické balenie
 • Prírodné zloženie
 • Jemnosť a šetrnosť k pokožke
 • Prijateľná cena
Celkové hodnotenie
10/10

 

Matné rúže na pery Grand Rouge

Ďalšími novinkami, ktorých som sa po zverejnení fotiek na Instagrame Yves Rocher Slovensko nevedela dočkať, boli matné rúže Grand Rouge. Ja zbožňujem matné rúže a používam ich takmer stále. Súčasťou Valentínskeho balíčka boli dva nádherné jarné odtiene označené číslami 152 154.

yves_rocher_matte

yves_rocher_slovakia_matte_lipstick_news
odtieň 152 a 154

yves_rocher_matte_lips

Matné rúže majú skvelú konzistenciu, nie sú príliš suché, ako to býva u mnohých matných rúžov zvykom. Na pery sa ľahko aplikujú a aj výdrž je celkom obstojná. Samozrejme, popri jedení a pití sa rúž začne z pier pomaly stierať, čo ale nevnímam ako problém, pretože na pery sa dá aplikovať hneď nová vrstva farby. Rúže sú naozaj šetrné a pery vysúšajú minimálne. Bohužiaľ, vysúšanie sa nedá eliminovať úplne a je to niečo, čo je spojené s každým matným rúžom. Vôňa týchto rúžov je príjemná a neprekážala by ani náročnej používateľke.

yves_rocher_roug

Nové matné rúže majú na výber 8 krásnych odtieňov, ktoré sú vysoko pigmentované a intenzívne. Farba je na perách jednoliata, bez fľakov či škvŕn (aj pri tmavých odtieňoch). Jednoduché je aj odličovanie.

Grand Rouge, odtieň 154
matte_lipstick_natutal_yves_rocher_
odtieň 154

yves_rocher_matte_lipstick_swatch

Grand Rouge, odtieň 152
yves_rocher_natural_lipstick_152
odtieň 152

yves_rocher_swatch_matte

Dizajn týchto rúžov je nádherný! Musím naozaj pochváliť výrobcu, ktorý si dal záležať na tom, aby bolo balenie nielen praktické, ale aj vkusné a ženské. Každý rúž má na vrchnej časti odliatok loga spoločnosti, čo pôsobí luxusne. Rúže sú tiež špeciálne zrezané, čo umožňuje ich jednoduchšiu a precíznejšiu aplikáciu.

yves_rocher_matte_lipstick

yves_rocher_lipstick_152

Cena týchto rúžov je trochu vyššia v porovnaní s bežne dostupnými rúžmi, no aspoň jeden takýto  rúž by vo svojej zbierke mala mať každá milovníčka krásnych a zvodných pier.

yves_rocher_lipstick_152_154

Zhrnutie
 • Matný efekt
 • Intenzívne a vysoko pigmentované farby
 • Luxusné balenie
 • Vyššia cena
 • 8 odtieňov
Celkové hodnotenie
9,5/10

 

Tekutý rúž s matným efektom

Súčasťou môjho balíčka bol aj nový tekutý rúž s matným efektom, ktorému som sa veľmi potešila.  Ja tieto matné rúže naozaj môžem! Trochu ma však prekvapila jeho farba, ktorá je pre mňa priveľmi tmavá (odtieň 112).

yves_rocher_elixir_lips

Rúž má ale naozaj neuveriteľnú pigmentáciu a zloženie. Je úplne jemný, krémový a ľahko sa na pery aplikuje. Vôňa je opäť jemná, príjemná a mala by spĺňať aj vysoké očakávania používateliek tohto rúžu.

Tekutý rúž s matným efektom, odtieň 112

IMG_20180218_114655804

Pochváliť možno aj balenie, ktoré je krásne a jednoduché. Zlaté prvky dodávajú baleniu luxusný vzhľad. Aplikátor je síce obyčajný, no spĺňa účel a umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu.

IMG_20180218_114920930

Rúž pery nevysušuje. Naopak, pôsobí na ne skoro ako balzam. Treba si ale dávať pozor na odtláčanie, keďže rúž má naozaj silnú a intenzívnu farbu. Na perách vyzerá výborne. Používateľky by však nemali zabúdať na občasnú kontrolu a úpravu. Tento rúž sľubuje dlhú trvácnosť (až po dobu 12 hodín) a po otestovaní môžem konštatovať, že na perách drží naozaj veľmi dlho (s menšími úpravami, čo je po jedení a pití bežné). Výhodou je, že pery nezlepuje a tým pádom sa vyhnete nepríjemnému pocitu, ktorý môžete pociťovať pri iných tekutých matných rúžoch.

yves_rocher_matte_elixir_lips_swatch

Cena tohto tekutého matného rúžu je tiež veľmi prijateľná. Navyše, na výber je 12 nádherných, intenzívnych odtieňov.

Zhrnutie
 • Jemne matný efekt
 • Vysoká pigmentácia
 • Dlhá výdrž
 • Jednoduchá aplikácia
 • 12 odtieňov

 

Celkové hodnotenie
9,5/10

 

Jarná kolekcia Comme une Évidence

Posledným produktom, ktorý sa v mojom balíčku nachádzal, je limitovaná zberateľská edícia parfumu Évidence. Musím uznať, že balenie je krásne, jarné, romantické a mladistvé. To je ale bohužiaľ všetko, čo ma na tomto parfume potešilo. Aj napriek tomu, že ide o kvetinovú vôňu, mne tento parfum nevonia. Mám rada kvetinové a sladké vône, ale túto by som dala skôr žene zrelšieho veku. Napriek tomu som ho otestovala.

yves_rocher_evidence

Vôňa vydrží na pokožke asi pol dňa, potom sa treba opäť prestriekať, čo nevnímam ako problém. Ja som ho dokázala kvôli vôni (ktorá mi nevonia) použiť iba raz a darovala som ho mamine, keďže na môj vkus je táto vôňa naozaj ťažšia.

Jarná kolekcia Comme une Évidence

yves_rocher_parfume

Cena za parfum je trochu vyššia a ja osobne by som si ho nekúpila. Ak vám ale vonia, lebo obľubujete  ťažšie kvetinové vône, alebo ak hľadáte pre svoju maminu, tetu, babku, či staršiu sestru pekný darček, potom táto vôňa v nádhernom kvetinovom flakóne môže potešiť.

Zhrnutie
 • Krásne balenie
 • Na môj vkus príliš ťažká silná kvetinová vôňa
 • Vôňa vhodná pre ženy v zrelšom veku
 • Priemerná výdrž
 • Vyššia cena
Celkové hodnotenie
3/10

 

Hodnotiace kritériá nájdete TU.

2 thoughts on “Valentínsky balíček s novinkami od Yves Rocher Slovensko

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.