Šťavnaté pery so značkou Annemarie Börlind

Ahojte priatelia!

Tí, ktorí sledujú môj blog dlhšie, isto vedia, že už dlhšiu dobu spolupracujem so značkou prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind. Doteraz som testovala predovšetkým ich produkty určené na pleťovú starostlivosť, no táto kozmetická značka ponúka i dekoratívnu kozmetiku. Nebudem tajiť, že dekoratívna kozmetika Annemarie Börlind bola aj pre mňa veľkou neznámou a tak som rada využila príležitosť otestovať ju. V tomto článku vám prinášam moje postrehy a skúsenosti.

Prírodné rúže na pery

Rúže prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind majú krásne balenie. Ihneď, ako som ich uvidela v balíčku, veľmi som sa potešila. Prečo? Jednoducho preto, lebo si myslím, že pri kozmetike je mimoriadne dôležitý aj dizajn a prvý dojem z produktu, keď ho vidím, prípadne keď ho rozbaľujem. Rúže sú balené vo vkusných papierových škatuľkách lesklo čiernej farby, vďaka čomu vyzerá každý z nich veľmi profesionálne. Navyše, balenie samotných rúžov je kovové a vysoko oceňujem fakt, že balenie nie je z nijakého lacného plastu. Dizajn je jednoduchý, ale elegantný, s jemným logom kozmetickej značky na spodnej časti pevného obalu. Balenie i dizajn rúžov na mňa pôsobia dôveryhodne až luxusne a preto by som ich vedela odporúčať aj ako milý darček pre všetkých, ktorí našli zaľúbenie v dekoratívnej kozmetike.

Annemarie_Borlind_lipstick_natural

Vôňa rúžov je rovnaká a z môjho pohľadu ide o príjemnú vôňu. Pripomína mi akýsi jemný krém. Ide o veľmi fajn riešenie, pretože takáto vôňa by nemala prekážať žiadnej užívateľke a zároveň by sa táto vôňa nemala „biť“ so žiadnym parfumom, či toaletnou vodou.

Annemarie_Borlind_liptick_natural

Čo sa týka pigmentácie, bola som milo prekvapená. S dekoratívnou prírodnou kozmetikou mám také skúsenosti, že rúže boli väčšinou veľmi slabé, nedostatočne pigmentované a na perách dlho nevydržali. Musím však povedať, že rúže značky Annemarie Börlind sú absolútnym opakom mojich doterajších skúseností. Ich pigmentácia je úžasná, farby sú skutočne nádherné, žiarivé, svieže a doslova šťavnaté. Ja som na testovanie dostala tri odtiene: rosewood, hot pinksoft coral. Na začiatku testovania som si myslela, že sa mi bude hodiť iba odtieň rosewood, ale našťastie som sa mýlila. Najviac som si totiž obľúbila odtieň soft coral, ktorý je jemne oranžový.

Annemarie_Borlind_natural_cosmetics_lipstick

Rúže vytvárajú na perách nádherne jemný farebný povlak, sú krémové a pery NEVYSUŠUJÚ. Pripomínam, že ide stále o prírodnú kozmetiku, preto nečakajte, že vám rúž na perách vydrží päť či viac hodín, že farba bude počas celej doby používania neporušene sýta a podobne. Farby sú, vzhľadom na to, že ide o produkt prírodnej kozmetiky, naozaj výrazne žiarivé a aj samotný rúž vydrží na perách relatívne dlho. Ak však po použití takéhoto rúžu konzumujete jedlo alebo pijete, na udržanie farebnosti a žiarivosti je potrebné, aby ste si pery opäť prešli rúžom. Po aplikácii rúžov na pery som nemala nepríjemné pocity. Dokázala som ich na perách mať aj celý deň a moje pery boli vyživené.

rosewood, soft_coral_hot_pink

Odtieň Hot pink 67

hot_pink_Annemarie_Borlind

Hot pink je krásna ružová farba, ktorá ako jediná z testovaných typov obsahuje jemné zlaté trblietky. Našťastie, pri používaní tohto rúžu nie je cítiť trblietky na perách. Mňa potešilo aj to, že tieto trblietky nie sú vôbec výrazné a na perách vyzerajú jemne. Myslím si, že táto farba sa skutočne hodí k opálenej pokožke, pričom  spomínané jemné zlaté trblietky ružovú farbu na perách žensky zvýraznia a oživia. Rúž môžete kúpiť TU

Annemarie_Borlind_hot_pink_shade

Odtieň Soft coral 76

soft_coral_Annemarie_Borlind

Soft coral je mierne oranžová farba, respektíve, ak mám byť presnejšia, je to akoby mix oranžovej farby s kvapkou červenej farby. Nikdy doteraz som si nemyslela, že mi pristane akákoľvek oranžová farba na perách, ale musím priznať, že práve tento odtieň sa stal mojím najobľúbenejším spomedzi testovaných odtieňov. Na perách vyzerá absolútne šťavnato a už sa neviem dočkať, kedy bude moja pokožka opálená, pretože táto farba na opálenej pokožke určite krásne vynikne a celú pleť oživí. Rúž môžete kúpiť TU

Annemarie_Borlind_apply_soft_coral

Annemarie_Borlind_soft_coral_lipstick

Odtieň Rosewood 74

Annemarie_Borlind_rosewood_shade

I keď som si pred testovaním myslela, že farba rosewood bude mojím favoritom, musím skonštatovať, že odtieň je síce krásny, ale v porovnaní s prvými dvoma odtieňmi je najmenej výrazný a podľa mňa sa hodí skôr na chladnejšie obdobie. Farbu rúžu by som zadefinovala ako prechodovú farbu medzi fialovou a hnedou, prípadne ako tmavofialovú farbu. Ako som už spomenula, nie je to veľmi výrazná farba a pleť rozhodne nerozžiarila tak, ako odtiene hot pink či soft coral. Odtieň rosewood môžete kúpiť TU

rosewood_Annemarie_Borlind

Rúže sa na pery nanášajú veľmi dobre, keďže ich konzistencia je krémová. Výsledkom sú sviežo vyzerajúce, žiarivé, jemné a hydratované pery. Cena týchto rúžov je vyššia, nakoľko ide o prírodnú certifikovanú kozmetiku, ale každá milovníčka rúžov istotne ocení plusy, ktoré tieto rúže ponúkajú a tak považujem cenu za primeranú. Veľmi významným plusom je fakt, že rúže obsahujú vitamín E a majú protivráskový efekt, čo je možno vidieť aj na jednotlivých fotografiách. Na mojich perách sú vrásky, ktoré sú však po aplikácii rúžu jemne vyhladené. Ďalším mimoriadne dôležitým benefitom je to, že rúž pery chráni a zabraňuje ich vysušovaniu. Mne sa rúže značky  Annemarie Börlind veľmi páčili a v segmente certifikovanej prírodnej kozmetiky určite patria medzi tie najlepšie a najpríjemnejšie rúže, aké som kedy na perách mala.

annemarie_borlind_natural_cosmetic
Zľava: rosewood, soft coral, hot pink

Výsledok používania

  • Vyhladené, jemné a sviežo vyzerajúce pery

Zhrnutie

  • Príjemná vôňa
  • Krásna, jemná pigmentácia
  • Hydratácia pier
  • Vyhladenie drobných vrások
  • Množstvo farieb
  • Relatívne dobrá a dlhá výdrž
Celkové hodnotenie
9/10

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.