Porovnanie nových prírodných 2-fázových sér na pleť od Annemarie Börlind

Ahojte priatelia,

z predchádzajúcich článkov viete, že v rámci spolupráce s prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind som testovala ich novinky – dvojfázové séra na pleť. V dnešnom článku by som vám rada predstavila rozdiely medzi týmito dvojfázovými sérami.

Na eshope Annemarie Börlind si môžete vybrať z viacerých dvojfázových sér. Na výber máte 2-fázový hyaluron shake, revitalizér z ružových kvetov alebo energizér z pomarančových kvetov. Výrobca deklaruje u každého séra rôzne účinky pleti. Séra sa skladajú z dvoch zložiek – aktívnej a olejovej, pričom olejová zložka nie je tak veľmi mastná a ťažká. Jemným pretrepaním sa pred aplikáciou obe zložky spoja, vďaka čomu vytvárajú jednoliatu tekutinu. Keďže každé sérum obsahuje iné doplnkové zložky, funkcie týchto sér sú odlišné. Tieto inovatívne dvojfázové produkty sú bez emulgátorov, s vodou a v oleji rozpustnými látkami sa na pokožku naviažu.

2-FÁZOVÝ HYALURON SHAKE: hydratuje, omladzuje, regeneruje

annemarie_borlind_hyaluron_shake_sk

Hydratačný hyalurónový shake je určený predovšetkým na pleť, ktorej chýba hydratácia, respektíve na pleť, ktorá je mdlá, bez jasu a dostatku vody, nakoľko zabezpečuje a dodáva pleti dostatočnú vlhkosť. Tento shake obsahuje červenú riasu, ktorá stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke, vďaka čomu je pokožka dostatočne zásobovaná vlhkosťou. Samé určite viete, že ak je pleť zásobovaná vodou, vyzerá zdravšie, mladšie a sviežo.

annemarieborlind_sk_hydratačné_sérum_na_pleť_prírodná_kozmetika

Tento 2-fázový hyalurónový shake sa hodí na každý typ pleti, zloženie je veľmi ľahké a pleť po ňom nezostáva mastná aj napriek tomu, že obsahuje olej. Veľmi dobre sa do pokožky zapracuje a zanecháva ju vláčnu.

REVITALIZÉR Z RUŽOVÝCH KVETOV: napína, vitalizuje, regeneruje

annemarieborlind_rosenbluten_vitalpflege_sk

Druhým dvojfázovým sérom, ktoré sa radí do antiagingovej starostlivosti o pleť je revitalizér z ružových kvetov. Tento revitalizér je určený predovšetkým pre náročnú pleť, ktorá potrebuje spevniť a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Výťažok z ruže Black Forest zabezpečuje zlepšenie štruktúry a pevnosť tkaniva, stimuluje vlastnú tvorba kyseliny hyalurónovej a zlepšuje transport vody medzi kožnými bunkami. Ani toto sérum nie je mastné a veľmi ľahko sa zapracuje do pokožky. Svojím zložením vyhovuje najmä staršej pokožke, ktorá si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a potrebuje spevniť a regenerovať.

prírodná_kozmetika_revitalizér_z_ružových_kvetov_annemarieborlind_slovensko

annemarie_borlind_prírodný_revitalizér_kozmetika_sk

ENERGIZÉR Z POMARANČOVÝCH KVETOV: vitalizuje, energizuje, chráni

Annemarie_ Börlind_novinka-dvojfázové_sérum_z_pomarančových_kvetov

Posledným z testovaných dvojfázových produktov je energizér z pomarančových kvetov, ktorý som ja osobne nazvala ako životabudič pleti. Hlavnými úlohami tohto energizéru je pokožku vitalizovať, energizovať a chrániť. Energizér obsahuje oleje z jojoby a makadamiového orecha, ktoré poskytujú pokožke pružnosť. Zložky z pomaranča a pomarančových kvetov pleť chránia pred starnutím. Pokožka je po používaní tohto energizéra vyživená a má zdravšiu farbu. Okrem skvelých účinkov má nádhernú pomarančovú vôňu.

Annemarie_ Börlind_novinka_testovanie_sérum_dvojfázové_prírodná_kozmetika

 

Všetky dvojfázové séra je potrebné pred použitím pretrepať, vďaka čomu sa dosiahne spojenie ich olejovej a neolejovej časti. Pri výbere toho správneho séra pre vás pomôže, ak viete, čo vaša pleť potrebuje. Moja pleť potrebuje predovšetkým hydratáciu, pretože aj keď to na nej nie je viditeľné, je to cítiť najmä počas zimy a leta, keď pleť vystavujem chladnému počasiu alebo keď na pleť pôsobí nadmerné slnečné žiarenie. Vyhovuje mi ale aj sérum s obsahom ruže, ktoré môžem použiť kedykoľvek, keďže je veľmi ľahké a pôsobí blahodárne aj na mladej pleti. Skvelou správou je, že všetky tieto séra sa vynikajúco zapracovávajú do navlhčenej pleti a nezaťažujú ju.

Výhody sér:
  • Vhodné pre všetky typy pleti
  • Vynikajúci doplnok k vašej doterajšej starostlivosti o pleť
  • Preferencia podľa vlastného výberu a potreby
  • Ochrana pred negatívnym vplyvom prostredia a svetla
Zhrnutie:
  • ľahká konzistencia
  • každý olej má iný účinok
  • účinky viditeľné po dlhodobom a pravidelnom používaní
  • aplikácia pomocou pumpičky
  • luxusné balenie

Celkové hodnotenie sér na pleť

10/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.