Jemný, hydratačný, prírodný píling NAOBAY

Ahojte priatelia!

Určite si viacerí z vás na mojom Instagramovom profile všimli, že som sa nedávno pustila do testovania (pre mňa) novej značky prírodnej  kozmetiky NAOBAY. Ak vás moje skúsenosti a postrehy zaujímajú, alebo ak ste aj vy zástancami prírodných kozmetických značiek, určite čítajte celý článok až do konca.

Obal produktu Naobay z eshopu Naureus
Prírodný hydratačný píling NAOBAY

O prírodnej značke NAOBAY

Prírodná značka NAOBAY je vyrábaná v známom prímorskom meste na východe Španielska – vo Valencii. Čiastočne to naznačuje už samotný názov, pretože NAOBAY v preklade znamená „prírodné a organické“. Táto prírodná kozmetika je tiež VEGAN kozmetikou, takže na výrobu produktov sa používajú výlučne rastlinné látky. Navyše, táto značka NETESTUJE svoje produkty na zvieratách a deklaruje veľký rešpekt k životnému prostrediu. Samozrejme, deklarovanie niečoho môže byť v rozpore s realitou, no keď sa pozrieme napríklad na  obaly kozmetických výrobkov tejto značky, vidíme, že sú vyrábané z recyklovaného a recyklovateľného dreva. Z môjho pohľadu to má ešte jeden pozitívny efekt. Takýto obal totiž dodáva prírodnej kozmetike skutočný šmrnc a  produkty, ktoré sú takto balené, okamžite dokážu upútať potenciálnych klientov. Samozrejme, každá prírodná kozmetika by mala certifikovaná. Výnimkou nie je ani kozmetická značka NAOBAY, ktorá sa hlási k certifikátom COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, NATRUE, FSC či PETA (túto informáciu možno nájsť aj na obale samotných produktov).

NAOBAY

Kde možno kúpiť prírodnú kozmetiku NAOBAY?

Možno sa teraz samých seba pýtate, kde možno produkty tejto prírodnej kozmetiky kúpiť. Odpoveď je relatívne jednoduchá: kozmetiku NAOBAY si môžete zakúpiť priamo u distribútora, ktorým je e-shop NAUREUS. Pokiaľ máte cestu do Ružomberka, môžete navštíviť dokonca aj ich kamennú predajňu. Okrem prírodnej kozmetiky NAOBAY e-shop NAUREUS ponúka aj širokú škálu iných prírodných kozmetických značiek. V jeho ponuke nájdete prírodnú dekoratívnu kozmetiku, vlasovú kozmetiku, telovú kozmetiku, EKO drogériu, ale tiež zdravé potraviny či výživové doplnky. Ak to zjednoduším a zhrniem, v e-shope NAUREUS nájdete na jednom mieste takmer všetko, čo potrebujete k zdravému životnému štýlu, ktorý je zároveň šetrný k životnému prostrediu.

Test jemného hydratačného pílingu Naobay
Píling dostupný na eshope Naureus

Hydratačný píling NAOBAY

Na testovanie som si z e-shopu NAUREUS vzala hydratačný píling NAOBAY. Osobne mám pleťové a telové pílingy veľmi rada a to v každom období. Samozrejme, pri pílingoch platí to, že sa nemajú používať každý deň. Zatiaľ čo napríklad pleťový píling je vhodné používať raz až dva razy do týždňa, telový píling používam približne raz za dva týždne, pretože mám citlivú pokožku.

7

Každý píling slúži v prvom rade na odstránenie nečistôt a odumretých povrchových častí kože . To je hlavnou úlohou aj v prípade hydratačného pílingu NAOBAY. Okrem toho má píling pokožku vďaka treniu jemných čiastočiek zjemňovať, hĺbkovo čistiť a okysličovať. Navyše, vďaka obsahu olivového oleja, bambuckého masla a sladkého mandľového oleja tento píling pomáha zjemňovať či vyhladzovať pleťové vrásky. V neposlednom rade výťažok z pupočníka ázijského (Gotu kola) vašu pleť upokojí, pretože má protizápalové účinky.

6

K samotnému testovaniu

Ako som už spomenula vyššie, prírodná kozmetika NAOBAY dbá na to, aby bolo rešpektované zdravé životné prostredie a preto sú obaly produktov tejto značky drevené. Na prvý pohľad na mňa takéto balenie zapôsobilo a to aj napriek tomu, že samotný dizajn je minimalistický. No možno práve vďaka kombinácii dreva a minimalistického dizajnu pôsobia produkty prírodnej kozmetiky dôveryhodne a ponúkajú aj vizuálny zážitok.

Balenie pílingu z eshopu Naureus
Ekologické balenie
8
Jednoduchá aplikácia

Produkt sa nachádza v stláčateľnej tube, má bielu farbu a krémovú konzistenciu. Píling obsahuje veľmi drobné a jemné zrniečka. Keď k tomuto produktu privoniate, cítite z neho iba prírodučistotu! Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že nanášanie na pleť a následné masírovanie tejto krémovej zmesi prináša prakticky dokonalý pôžitok a relax.

10

Konzistencia pílingu

Vďaka jemnej krémovej textúre a drobným pílingovým častiam zostáva pleť po jeho aplikácii krásne vyčistená a hladká. Jeho obrovskou výhodou je aj to, že pleť po osušení nezostáva suchá. Naopak, pleť pôsobí vláčne a hebko. Ani v tomto prípade ale netreba zabúdať na to, že po každom vyčistení pleti je žiaduce použiť odskúšaný pleťový krém, ktorý pokožku ešte viac upokojí.

Naobay z eshopu Naureus

11
Aplikácia pílingu na pleť

Aplikácia je rovnako veľmi jednoduchá. Stačí si naniesť malé množstvo tohto pílingového prípravku na navlhčenú pleť a jemne ju masírovať. Určite nie je vhodné tlačiť na pokožku nejako neprimerane, respektíve s väčšou silou. Odporúčam pracovať iba s bruškami prstov a s minimálnym tlakom, aby to bolo príjemné vám i vašej pleti. Následne je pleť potrebné opláchnuť vlažnou vodou a (ako som už uviedla) ošetriť ju aj krémom.

Konzistencia pílingu na ruke
Konzistencia hydratačného pílingu
Jemné čiastočky
Jemné čiastočky, ktoré pleť dokonale čistia a zjemňujú

Rozdiel je možné vidieť a cítiť už po prvom použití. Pleť zostáva skutočne vyčistená, hladká a žiarivá. Ak máte obavy kvôli citlivosti vašej pleti, nemusíte sa obávať. Tento píling nie je dráždivý a ani moja veľmi citlivá pleť z neho nezostala červená či podráždená. Je tak vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti. No a po dôkladnom vyčistení pleti vďaka hydratačnému pílingu prírodnej kozmetickej značky NAOBAY sa môžete pokojne vystaviť slnečným lúčom, aby ste pleti dopriali aj prirodzený zdroj vitamínu D (stále však platí, že bez kvalitného opaľovacieho krému na pleť to nepôjde!).

4
Píling pleť nádherne vyhladí a zjemní, vďaka čomu vyzerá na pleti váš mejkap alebo BB krém úplne prirodzene
Výsledok používania
  • Hladká, žiarivá a čistá pleť bez pocitu pnutia a vysušenia
Zhrnutie
  • Výborne čistí a zjemňuje pleť
  • Hydratácia
  • Kvalitná prírodná kozmetika
  • Z vône cítiť čistotu a prírodu
  • Žiadne chemické zložky
  • VEGAN
  • kozmetika netestovaná na zvieratách

Celkové hodnotenie

10/10

 

 

Pre mňa je toto najlepší píling, aký som kedy vyskúšala …

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.