Zvodné pery s rúžmi značky Dermacol

Milé slečny, milé dámy,

používate rady rúže na pery? Aké farby sú vaše obľúbené a akú značku preferujete? Na trhu je množstvo značiek a rôznorodých odtieňov, z ktorých si môžeme vybrať ten „náš“. No, povedzme si pravdu, niekedy to môže byť naozaj náročná úloha. A nebolo tomu inak ani pri mojom poslednom nákupe rúžov značky Dermacol.

IMG_1892
Kolekcia rúžov Lip Seduction

Značku Dermacol mám veľmi rada. Používala som od nich nielen rúže, ale i mejkapy či maskary. Už minulý rok som však siahla po dlhotrvajúcich 16-hodinových rúžoch, ktoré sú podľa mňa absolútne skvelé. V tomto článku vám ale predstavím hydratačný rúž Lip Seduction.

Kolekcia rúžov Lip Seduction sa mi páčila dizajnom a uzatváracím mechanizmom, ktorého pointa spočíva v „kliknutí“. Potešila ma aj široká škála dvanástich krásnych farieb a som presvedčená, že žiadna z vás nebude ma problém vybrať si ten správny odtieň.

Dermacol sada rúžov na pery

Odtieň číslo 02

Pri prvom nákupe som siahla po rúži  č. 02. Hľadala som totiž taký, ktorý má mierne hnedý nádych, no zároveň som nechcela, aby bol priveľmi tmavý. Mnou vybraný rúž má nádhernú svetlohnedú farbu, ktorá nepôsobí tuctovo. I vďaka tomu na mňa urobil dobrý dojem. A už teraz môžem napísať, že na mojich perách vyzerá vynikajúco, sviežo a hlavne prirodzene.

Odtieň č.2
Odtieň číslo 02

2.

Rúž vydrží na perách vcelku dlho. Je mierne krémový, ale na perách vytvára krásny efekt hladkosti. Po dlhšom čase som mala pocit, ako by mi rúž zväčšil pery, no možno to bolo spôsobené iba tým odtieňom. Rúž našťastie pery vysúša len minimálne, takže je vhodný na bežné nosenie. 

Odtieň č.2

Dermacol číslo 2

Po pozitívnej prvej skúsenosti som sa rozhodla, že si dokúpim aj ďalšie odtiene. Po veeeeeeľmi dlhom vyberaní (niektoré predajne drogérie majú nepríjemne zlé, respektíve nevhodné osvetlenie) som sa rozhodla pre odtiene č. 03, 07 a 11.

Odtieň číslo 03

Odtieň č.3

I druhý výber bol skvelý. Odtieň č. 03 je charakterizovaný ako tmavšia ružová farba, no z mojich vybraných odtieňov rúžov je to druhá najsvetlejšia farba.

3
Odtieň číslo 03

Odtieň č.3

Opäť sa mi potvrdilo, že pri dennom svetle rúž vyznieva inak, ako pri umelom osvetlení v obchode, no tento rozdiel neľutujem.

Dermacol rúž na pery č. 3

Táto farba sa mi totiž náramne hodí ku krásne opálenej hnedej pokožke a tak je úplne ideálny na leto. Uisťujem vás však, že ani počas chladných dní sa tento odtieň v mojej kozmetickej skrinke nestratí. 

Odtieň číslo 07

7.

Máte rady na vašich perách chladný, mierne fialový odtieň? Ak na túto otázku odpovedáte kladne, potom odtieň č. 07 si priam zamilujete.

Odtieň 7
Odtieň číslo 07

Odtieň č. 7

Mne sa páči aj táto farba. Hodí sa mi predovšetkým na chladnejšie obdobie. Odtieň je síce studený, no zároveň krásny a pery fantasticky rozžiari. 

Dermacol rúž na pery č. 11

Odtieň číslo 11

Odtieň č.7

Posledným z vybraných odtieňov bol odtieň č. 11. V predajni drogérie farba vyzerala mierne inak, no je to kombinácia tmavoružovej a tmavofialovej, takže takýto odtieň bude skvelý do chladnejších dní.

11
Odtieň číslo 11

Samozrejme, aj zloženie rúžu je výborné, ako aj pri ostatných odtieňoch z tejto rady. 

Odtieň č. 11

Dermacol rúž na pery číslo 11

Všetky rúže si môžete objednať TU alebo si ich zakúpiť v kamennej predajni Dermacol Aupark Bratislava.

Odtiene podľa čísel
Mnou zakúpene odtiene rúžov značky Dermacol Lip Seduction
Swatch rúžov
Zľava: č.02, č.03, č.07, č.11

Všetky skúšané rúže majú skvelú pigmentáciu a zloženie. Na perách pôsobia jemne a vláčne. Pery vysúšajú naozaj minimálne. Ich trvácnosť je dlhá, no netreba zabúdať na bežné pravidlo, že pri konzumácii jedla a tekutín sa rúž prirodzene stráca (otiera) a je potrebná jeho opätovná aplikácia. Balenie je veľmi pekné, s praktickým otváraním (kliknutie). Na výber je v ponuke 12 krásnych odtieňov od svetlých až po tie tmavšie. Nepríjemne ma prekvapila azda iba vôňa týchto rúžov, ktorá mi silne pripomína vôňu starého rúžu na pery. Niektoré z vás môže odradiť aj cena za kus, ktorá sa pohybuje približne na úrovni 5 – 6 eur. Niekto by si mohol povedať, že to je bežná cena niekoľkých šálok kávy a rád túto sumu za rúž utratí, no viem si predstaviť, že pre niektoré z nás je to mierne vyššia cena za klasický rúž na pery. Ak sa vám ale páčia jednoduché rúže s peknými odtieňmi, určite sú tieto od značky Dermacol skvelou voľbou.

Výsledok používania
  • Jemné, lesklé a krásne zvýraznené pery bez efektu vysúšania
Zhrnutie
  • Ľahké zloženie
  • Nádherné farby
  • Štýlové balenie
  • Na bežný rúž celkom dlhá výdrž
  • Prijateľná cena

Celkové hodnotenie

7/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.