Ľahký trik na žiarivú pleť!

Milé dámy,

aj vy túžite po zdravej, rozjasnenej a mladistvej pleti? V prípade, že takúto pleť nemáte, existujú na to rôzne produkty, vďaka ktorým sa dajú dosiahnuť skvelé výsledky. Jedným z pomocníkov je v mojom prípade rozjasňovač. Stále však platí a netreba zabúdať na to, že o pleť je potrebné dôkladne sa starať, ako doma, tak raz za čas jej dopriať aj hĺbkovú starostlivosť u kvalitnej kozmetičky.

Rozjasňujúci púder

Kozmetický trh nám ponúka veľké množstvo produktov, ktoré sľubujú rozjasnenie pleti. Pri tomto produkte si môžete vybrať konzistenciu aj odtieň. A práve tu prichádza problém viacerých žien – nevedia určiť, čo by ich pleti najviac vyhovovalo. U mňa prešlo testovaním niekoľko rôznych rozjasňovačov – od tuhých až po tekuté, od modrých až po biele. Z tohto testovania som dospela k záveru a našla si ten správny ktorý mne a mojej pleti vyhovuje najviac a o ktorom si prečítate ďalšom pokračovaní článku.

Highlighter Flormar

Rozjasňujúci púder značky Flormar

Na tohtoročnej letnej dovolenke som bola navštíviť v rámci výletu aj nákupné centrum Mall od Antalya v Turecku. Väčšinou, keď navštívim nejakú krajinu snažím sa kúpiť si niečo praktické, preto som sa rozhodla, že si vždy kúpim nejaký kozmetický produkt, čo ma zároveň aj veľmi poteší. Tento krát som v Turecku objavila kozmetickú značku Flormar, ktorá na Slovensku nie je dostupná v kamenných predajniach – najskôr nájdete asi iba laky na nechty (ak poznáte kamenný obchod, kde sa dá kúpiť, určite mi dajte vedieť).

Aplikácia rozjasňujúceho púdru na pleť

Highlighter

Kozmetická značka Flormar vyrába kvalitnú profesionálnu kozmetiku a jej výber je naozaj široký. Mňa už pri vstupe do obchodu očaril nádherný rozjasňovač v odtieni rose gold. Po vyskúšaní testera som sa presvedčila, že tento produkt v mojej kozmetickej zbierke nesmie chýbať.

Rosegold Flormar

Konzistencia je maslová, veľmi príjemná. Pri produkte oceňujem to, že rozjasňovač sa leskne no neobsahuje trblietky, ktoré na pleti vyzerajú neprirodzene. Stačí si ho naniesť malé množstvo, pretože na pleť veľmi dobre chytá.

Rozjasnená pleť

Balenie je praktické, veľké a tak nepochybujem, že by som ho aj pri pravidelnom používaní rýchlo spotrebovala. Farba púdru je asi najkrajšia, akú som v blízkej dobe videla. Môžete nájsť niekoľko odtieňov ružovozlatej, ale nie vždy vás dokáže tá farba tak očariť, že sa rozhodnete pre jej kúpu.

Rozjasňovač odtieň rosegold

Rozjasňovač Flormar

Ja si rozjasňovač aplikujem nad lícne kosti, čiastočne na boky čela a niekedy, v minimálnom množstve nad hornú peru. Netreba to však preháňať, aby ste sa príliš neleskli, pokiaľ sa rozhodnete použiť rozjasňovač na bežný deň. Tiež ho neodporúčam nanášať na štetec vo veľkom množstve, pretože jeho pigmentácia je veľmi intenzívna. Pokiaľ je vaša pokožka príliš svetlá, bledá, skôr by som volila studenší odtieň (do modra, fialova).

Pleť po aplikácii rozjasňovača Flormar

Tento produkt som si nesmierne obľúbila a používam ho momentálne každý deň, pretože moju pleť krásne rozjasní a oživí.

Highlighter Flormar rosegold

Ak pôjdete niekedy okolo obchodu Flormar, určite sa v ňom zastavte. Ich kozmetika je veľmi kvalitná, nádherne pigmentovaná a za veľmi prijateľnú cenu.

Výsledok používania
  • rozjasnená a žiarivá pleť bez fľakov a neprirodzeného efektu
Zhrnutie
  • jemná maslová konzistencia
  • lesk
  • veľké balenie
  • nízka cena
  • ťažšia dostupnosť značky
  • univerzálny odtieň

Celkové hodnotenie

9/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.