Čistiaci pleťový gél Hydra Végétal

Milé dámy,

bez akého prípravku na pleť si neviete prestaviť vaše ráno a večer? Každá z nás má určite plnú kúpeľňu dokonalých fľaštičiek, pričom každá jedna je určená na niečo iné. Rovnako je to aj u mňa, no predsa mám jeden produkt, bez ktorého si neviem predstaviť ráno a ani večer. Tým produktom je pleťový hydratačný gél od Yves Rocher.

Ako ste si už mnohé určite všimli, značka Yves Rocher zmenila dizajn niektorým svojim výrobkom. Jedným z nich je aj rada Hydra Végétal, pri ktorej sa zmenili asi všetky ponúkané produkty. Najskôr som si myslela, že sa zmenilo pri tejto rade iba balenie, ale nakoniec som zistila, že aj vôňa je iná, takže sa popracovalo aj na zložení.

MAXI Hydra Végétal od Yves Rocher

Ako som už vyššie spomínala, prírodná kozmetická značka Yves Rocher vylepšila svoju radu Hydra Végétal a preto tieto produkty môžete nájsť v nových obaloch, s novou vôňou a vylepšeným zložením. To, že zloženie je vylepšené som zistila ihneď po prvom použití.

Yves Rocher Hydra Végétal

Ja som si zaobstarala z rady Hydra Végétal čistiaci pleťový gél v úžasnom MAXI balení. Predchádzajúca rada Hydra Végétal bola pre viaceré ženy dobrá, no mne vyhovoval vtedy iba pleťový krém, pretože čistiaci gél moju pleť vysušoval. Pri tomto novom zložení to už ale nie je pravda, pretože moja pleť je úplne vláčna.

Tento gél sľubuje nepretržitú hydratáciu pleti až na 48 hodín, vďaka zloženiu obohatenému o kosmatcovník. Je určený pre normálnu a zmiešanú pleť, pričom sa snaží účinne a trvalo hydratovať a povzbudzovať prirodzený jas pleti.

Hydra Vegetal

Gél neobsahuje farbivá, minerálne oleje a parabény, čo je naozaj vynikajúce! Taktiež je viac ako 93% zložiek prírodného pôvodu a keďže myslíme aj na prírodu, tak aj balenie je ekologické.

Použitie a účinky:

Gél má prekrásnu vôňu! To je to, prečo ho tak milujem používať. Ja som si zvykla aplikovať ho na pleť ráno a večer. Samozrejme, ráno si pleť po prebudení umyjem vodou a následne použijem na celú pleť tento gél, ktorý moju pleť zbaví mazu, ktorý sa vytvára na pleti počas noci, rozjasní ju a pripraví na ďalšie použitie.

Dôvodom, prečo ho používam ráno ihneď po prebudení je, že jeho vôňa ma okamžite prebudí, pleť mi krásne vyčistí, zjemní a hydratuje. Následne použijem hydratačný krém, ktorý nechám vpiť do pleti. Po tomto kroku je už moja pleť ráno pripravená na mejkap.

Yves Rocher

Večer gél použijem po dôkladnom odlíčení mejkapu z pleti. Opäť si tvár navlhčím, nanesiem jednu pumpičku na končeky prstov a jemne si pleť masírujem. Občas mám vo zvyku použiť aj gumennú pomôcku na pleť, ktorá ju ešte dôkladnejšie vyčistí. Následne si pleť opláchnem vodou, aby mi na nej nezostali zvyšky gélu. Po umytí si aplikujem nočný krém, ktorý moju pleť počas spánku krásne vyživí.

Gél zabezpečuje okrem hydratácie aj dôkladné vyčistenie, resp. dočistenie pleti. Tým predchádzate aj tvorbe akné či čiernym bodkám. Mne sa bohužiaľ čierne bodky robia, no za to nemôže tento gél, ale to je tak dané. Tento gél mi však napomáha k tomu, aby bola moja pleť hladká, svieža, čistá a hydratovaná. Pleť mám citlivú a zmiešanú, pričom som nespozorovala za pol roka pravidelného používania žiadne negatívne reakcie. Tento hydratačný gél je absolútne skvelým pomocníkom v starostlivosti u vašu pleť.

Výsledok používania
  • Hydratovaná, jemná, vláčna a voňavá pleť
Zhrnutie
  • Nové balenie a na výber je aj MAXI balenie gélu, po ktorom som siahla ja
  • Obohatenie o kosmatec, ktorý zabezpečuje dlhodobú hydratáciu
  • Nádherná vôňa
  • Jemné zloženie, vhodné aj na citlivú pleť
  • Viac ako 93% zložiek je rastlinného pôvodu
  • Kozmetika netestovaná na zvieratách
  • Výborná cena

Celkové hodnotenie

10/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.