Kozmetika Make Up Revolution už v našej DM!

Milé dámy,

možno ste si už viaceré stihli všimnúť, že do drogérie DM prišla nová kozmetická značka Make Up Revolution. Ja si spomínam, že som kvôli tejto značke chodievala do Českej republiky a všade som hľadala drogériu Rossmann, kde ju mali. Vždy sa mi produkty tejto značky veľmi páčili a nikdy som z obchodov neodchádzala na prázdno. Veľkým prekvapením bolo, keď som v našej DM drogérii našla túto kozmetickú značku a v tej chvíli som si povedala„konečne“! Musím uznať, že naša DM drogéria na Slovensku má naozaj vynikajúce značky a široký sortiment. Okrem Make Up Revolution prišli aj ďalšie značky, ako napríklad Revlon či 183 days. Ja som si od Make Up Revolution kúpila paletku na oči a dva rúže na pery, ktoré sa mi veľmi páčili a môj obdiv mali už dlho.

Make Up Revolution paletka na oči

Na očiach sa mi veľmi páčia farebné tiene, no v mojom prípade mi prídu nepoužiteľné. Keďže chodievam každý deň do práce, nemôžem si dovoliť výrazné líčenie a preto sa snažím vyberať skôr neutrálne farby, ktoré sú vhodné na deň a nie sú moc výrazné.

Paletky od Make Up Revolution sú všetky veľmi pekné a obsahujú odtiene, ktoré sú nositeľné. Ak však túžite po extrémnejších paletkách, u tejto kozmetickej značky nájdete aj také. Jasom si však vybrala úplne klasickú paletku s názvom Re-Loaded Basic Mattes. Táto paletka má 15 krásnych, základných odtieňov, ktoré sú väčšinou hnedé (škoricové a fialové).

Všetky farby sú vytvorené tak, aby boli navzájom kombinovateľné. Tiene v palete sú jemné a matné. Pigmentácia je výborná, tiene trochu prášia, čo je ale úplne bežné. Paleta obsahuje teplé aj studené odtiene.

Paletka 
Re-Loaded Basic Mattes

Balenie je pekné, plastové a cena je veľmi prijateľná. Ak preferujete základné farby očných tieňov,určite by som odporúčala túto paletku, pretože všetky farby máte v jednom. Cena je 5,99 eur.

Rúže Make Up Revolution Renaissance

Rúže z kolekcie Renaissance sú podľa môjho názoru nesmierne vydarené. Jednak sa mi páči ich luxusný kovový obal v rose-gold farbe a aj odtiene sú dokonalé. Každý jeden rúž je vysoko pigmentovaný a preto si stačí na pery naniesť iba slabú vrstvu, aby vyzerali dokonale.

Odtiene rúžov na pery 
Odtieň Greatest

Rúže majú dlhú trvácnosť, po nanesení vyzerajú na perách zamatovo a pery nevysušujú. Ja som si vybrala dva odtiene – Greatest a Vow.

Odtieň Greatest – je veľmi pekná, ružovo fialová farba. Farba mi na perách vydržala takmer celý deň, aj počas jedenia a pitia. Samozrejme, zvnútra pier sa rúž začne vytrácať, čo je ale úplne normálne a preto to nepovažujem za nejaké mínus.

Odtieň Greatest

Odtieň Vow – je hnedá, teplejšia farba, ktorá na perách veľmi pekne sedí a v tomto chladnom období sa hodí takmer každému tónu pleti.

Odtieň Vow
Odtieň Vow

Odtiene sú pekné, silno pigmentované a ich obal je naozaj kvalitný, luxusný. K rúžom sa dajú kúpiť aj kontúrovacie ceruzky v rovnakých odtieňoch. Cena rúžu je 6,99 eur.

Máte už aj vy nejaký kúsok tejto značky v zbierke?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.