Tónujúci pleťový krém s karotkou

Ahojte priatelia,

nedávnom článku na blogu som vám predstavila a zrecenzovala nočný výživný krém s Q10 pre citlivú pleť od Lavera, ktorý mi na testovanie poskytol eshop Naureus. Druhým produktom, ktorý mi eshop Naureus poskytol je karotkový pleťový krém rovnakej značky – Lavera. To, ako som bola spokojná s týmto krémom a aké mal účinky, sa dozviete ďalej v článku.

Pleťový krém s karotkou od Lavera

Prírodná kozmetika je moja srdcová záležitosť. Nielen, že mojej pokožke vyhovuje, ale dajú sa v nej nájsť rôzne zaujímavé produkty, ktoré v komerčnej kozmetike nenájdete. Jedným takým príkladom je pleťový krém s obsahom karotky.

Pleťový krém s karotkou

Môj prvý dojem bol, že takýto krém som ešte nikdy neskúšala a pravdupovediac, ani nevidela. Po chvíli zamyslenia som chytila paniku, že moja pleť bude oranžová a preto som si na testovanie vyhradila víkend. Môžem vás už teraz ubezpečiť, že moja pleť oranžová nebola.

Farba pleťového krému

Krém vďaka jeho oranžovej farbe jemne tónuje pleť, pričom pokožka po použití zostáva svieža a zjednotená. Obsah bylinných výťažkov zabezpečuje pleti dostatočnú hydratáciu. Vďaka kokosovému, sójovému a BIO mandľovému oleju zostane vaša pleť absolútne hebká, jemná.

Konzistencia krému

Krém má mierne hutnú konzistenciu, no nie je mastný. Ak aj vy neobľubujete mastné krémy, s týmto budete spokojné. Vôňa je vďaka zmesi éterických olejov veľmi príjemná a nenútená.

Farba krému vás asi prekvapí rovnako tak, ako prekvapila mňa. Je vyslovene oranžová. Príjemným zistením bolo, že vaša pleť oranžová nezostane. Dôležité však je naniesť si MALÉ množstvo tohto krému a poriadne do pleti zapracovať. V opačnom prípade bude vaša pleť oranžová. Ak nepoužívate mejkap, krém vám pokožku krásne zjednotí. Mne miestami pripomína BB krém, pretože pokožka je hydratovaná, jemná a zjednotená.

Aplikácia krému na pleť
Pleť po aplikácii krému

Produkt je v plastovej tube a vytláča sa úplne bežným spôsobom. Osobne by sa mi viac páčilo, keby Lavera siahla skôr po hliníkových obaloch ako po plastových, čo som spomínala aj v predchádzajúcom článku.

Samotný krém môžem iba odporučiť! Okrem toho, že na pleti pôsobí ako bežný krém, ktorý sa o pleť stará a vyživuje ju, tak vám zabezpečí aj krásny tón pleti. Základom je naučiť sa správne tento krém používať a nedávať si na tvár zbytočne veľké množstvo.

Dostupný na eshope Naureus.sk

Výsledok používania

  • Zjednotená, hydratovaná a jemná pleť

Zhrnutie

  • Krém s tónovacím účinkom
  • prírodné zloženie
  • Nemastná konzistencia
  • Vhodný aj na citlivú pleť
  • Výsledkom je žiarivá a zjednotená pleť
  • Plastové balenie

Celkové hodnotenie

9/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.