Citrusová dávka sviežosti

Milí priatelia,

Ja v poslednom čase veľmi obľubujem rôzne svieže vône, najlepšie nejaké citrusové, ktoré ma dokážu ráno prebudiť a naladiť na deň. V poslednej dobe ma veľmi oslovila citrusová rada od prírodnej kozmetiky Weleda,  ktorú som ešte nikdy neskúšala a ani necítila jej vôňu a preto ma nesmierne potešilo darčekové balenie tejto citrusovej rady, ktorá obsahovala sprchový krém a krém na ruky a nechty.

Darčekové balenie Citrus

Sprchovací krém na telo Citrus

Sprchovacie krémy od Weledy sú moje obľúbené, pretože sú na pokožku veľmi jemné a šetrne ju umývajú. Najčastejšie sa však stretávame so sprchovacími gélmi, ktoré majú priesvitnú konzistenciu a v sprche dosť penia. Sprchovacie krémy alebo emulzie od prírodnej kozmetiky Weleda sú krémové a v sprche nepenia, pretože ich zloženie je čisto prírodné.

Vôňa získaná čisto z prírodných éterických olejov je celkom výrazná, vďaka čomu zostane vaša pokožka nádherne voňavá ešte dlhý čas po sprche.

Balenie krému má 200 ml a tento citrusový sprchovací krém má vďaka vôni citrónov a pomarančov povzbudzujúci a aktívny účinok, preto je skvelý na použitie ráno alebo aj večer, kedy pociťujeme únavu a potrebujeme sa ešte prebrať k životu.

Všetky sprchovacie krémy sú natoľko jemné, že pokožku nevysušujú a preto nie je potrebné používať po sprchovaní krém.  Pokožka zostáva hydratovaná, voňavá a jemná po celý deň.

Krém na ruky a nechty Citrus

Druhým produktom, ktorý obsahovalo darčekové balenie bol krém na ruky a nechty v rovnakej vôni, ako sprchovací krém – citrus. Krém ma zaujal najmä kvôli tomu, že okrem rúk chráni aj nechty. Obsah karnaubského vosku a lanolínu chráni vaše nechty, ktoré sú jemné a krehké. Navyše, výborné je, že krém obsahuje aj mandľový olej, ktorý sa zároveň stará o nechtovú kožtičku.

Krém má mastnejšiu konzistenciu a preto chvíľu trvá, kým sa do pokožky vstrebe. Dôkladnejším vmasírovaním krému do pokožky sa urýchli jeho vstrebávanie.

Citrusový krém na ruky a nechty Weleda

Po používaní krému budú vaše ruky veľmi jemné a vláčne. Podľa mňa je veľmi veľkou výhodou, že krém je okrem pokožky rúk zameraný aj na nechty, ktoré potrebujú taktiež výživu a počas chladného obdobia sa ničia.

Aplikácia krému na ruku
Konzistencia krému

Krém má krásnu sviežu citrusovú vôňu a dá sa použiť kedykoľvek počas dňa. Ak však hľadáte krém, ktorý sa vstrebe okamžite a nepotrebujete čakať, potom odporúčam rakytníkový krém na ruky.

Výsledok používania

  • pri sprchovacom kréme bola pokožka voňavá a hydratovaná, nie je potrebné používať krém na telo, pretože sprchovacia emulzia pokožku nevysušuje
  • krém ruky dostatočne vďaka jeho hustejšej konzistencii hydratuje a zanecháva ich jemné a vláčne

Zhrnutie

  • nádherne svieža, povzbudzujúca vôňa
  • praktické balenie
  • jednoduchá aplikácia
  • nevysušujúce a šetrné zloženie
  • prírodná kozmetika
  • vôňa získavané z čisto prírodných éterických olejov
  • krém určený aj na nechty, ktoré posilňuje

Celkové hodnotenie

10/10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.