Lacné rozjasňujúce kvapky z drogérie, ktoré vydržia + VIDEO

Ahojte priatelia,

V dnešnom článku vám prinášam recenziu na rozjasňujúce kvapky značky Catrice dostupné v každej drogérii DM.

Mne osobne sa rozjasnená pleť veľmi páči, ale stále v spojitosti s pravidlom, že „menej je viac“. A preto to netreba preháňať ani s rozjasňovaním pleti. Časopisy či sociálne siete nás zaplavujú fotkami modeliek s dokonalou pleťou, ktorá doslova žiari. Treba si však uvedomiť aj ten fakt, že fotky sú často krát upravené.

Catrice rozjasňujúce kvapky na pleť

V bežnom živote sa nám na pleti vyhodia aj rôzne nedokonalosti, čomu sa niekedy nedá zabrániť. Aj v tomto prípade je lepšie používať menej rozjasňujúcich produktov, ktoré v prípade vyrážok naše nedokonalosti na pleti iba zvýraznia. 


Rozjasňujúce kvapky Catrice

Ja som aktuálne testovala rozjasňujúce kvapky na pleť od značky Catrice, odtieň 010 Spaceshuttle. Tieto kvapky sa dajú použiť dvojako:

  1. Zmiešať malé množstvo s mejkapom
  2. Aplikovať si malé množstvo pomocou prsta alebo štetca priamo nad lícne kosti alebo na iné časti tváre

Ja som rozjasňujúce kvapky nikdy nepoužívala a ani som si ich neprimiešavala do mejkapu, pretože sa mi nepáči, keď je počas bežného dňa pleť lesklá a okrem toho sa v mejkape začnú robiť hrudky, prípadne vám začne na pleti veľmi zasychať. Moja samotná pleť sa mi poobede začne jemne lesknúť, je to však znesiteľné a nie je to až tak veľmi viditeľné, skôr citeľné. A preto nechcem tento proces mastenia pleti ešte nejako podporovať a zviditeľňovať. Preto som sa rozhodla kvapky používať iba na určité miesta na pleti, konkrétne nad lícne kosti. Takéto rozjasnenie je vhodné aj na bežný deň, pokiaľ to samozrejme nepreženiete.

Kvapky od Catrice sú v sklenenom obale a aplikujú sa pomocou pipety. Ja si ich nezvyknem aplikovať priamo na pleť, aby sa mi nevytvorili škvrny z mejkapu. Lepší spôsob aplikácie je ten, že si malé množstvo nanesiem na chrbát ruky. Následne používam prostredný prst, na ktorý si naberiem malé množstvo produktu a jemne ho vklepávam nad lícne kosti. Takýto spôsob aplikácie je veľmi jednoduchý a predídete tomu, že si pokazíte mejkap, prípadne si vytvoríte škvrny.

Aplikácia na ruku
Odraz svetla

Rozjasňovač má veľmi krásny zlatoružový lesk, ktorý odráža svetlo. V malom množstve pri bežnom líčení pleť krásne rozjasní a rozžiari. Pokiaľ sa chystáte na nejakú večernú akciu, rozhodne ho môžete skúsiť primiešať do mejkapu alebo ho aplikovať aj na iné časti tváre. A počas letných mesiacov si viem predstaviť aplikovať tento rozjasňovač bez použitia mejkapu na čistú pleť. Výsledok bude určite stáť za to!Výsledok používania

  • Rozjasnená, žiarivá pleť odrážajúca svetlo


Zhrnutie

  • Mierne tekutá konzistencia
  • Rýchlo zasychá
  • Ľahká aplikácia
  • Nádherná žiarivá farba so zlatým odleskom
  • Dlhotrvajúca výdrž
  • Nízka cena
  • Výborná dostupnosť


Celkové hodnotenie


10/10


2 thoughts on “Lacné rozjasňujúce kvapky z drogérie, ktoré vydržia + VIDEO

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.