Zdravá pokožka, svieže vlasy + VIDEO

Ahojte priatelia,

Všetci sa už snažíme s veľkým očakávaním privolať jar, obuť si po dlhej zime na nohy tenisky, prehodiť na seba ľahký kabátik, rozpustiť si vlasy a nechať slnko odrážať všetok krásny lesk vlasov. Na to, aby boli naše vlasy zdravé a krásne je potrebné dopriať im vhodnú starostlivosť. Základom zdravých vlasov je aj zdravá pokožka. A tajomstvom, ako si zachovať zdravú pokožku a svieže vlasy je výber vhodného vlasového tonika, ktoré vlasy nemastí a nezaťažuje. Mojim prírodným favoritom je Rozmarínové vlasové tonikum.


Rozmarínové vlasové tonikum určené na vlasy i vlasovú pokožku

Po zime môžu byť naše vlasy zničené a bez života, preto je potrebné, aby sme im všetko potrebné prinavrátili. Ja som sa rozhodla dodať im prírodný refresh v podobe vlasového tonika. Najlepšou voľbou je tonikum, ktoré obsahuje prírodné zložky, pokožku hlavy nemastí a vlasy nezaťažuje. Takéto tonikum som našla od prírodnej kozmetiky Weleda.

Rozmarín osviežuje vlasy aj pokožku a vďaka tomu vyvoláva príjemný ľahký a svieži pocit. Tonikum je určené na denné použitie a priaznivo pôsobí aj pri tvorbe lupín a pri svrbiacej pokožke. Obsah rozmarínového oleja vlasy a pokožku nemastí a preto je vhodné používať ho po umytí vlasov, kým sú ešte vlhké. Rovnako nie je problém tonikum aplikovať ani do suchých vlasov.

Výťažok z rozchodníkalisty chrenu vlasové korienky vyživujú a podporujú rast vlasov. Pri dlhodobom používaní bude vaša pokožka i vlasy zdravé a svieže.

Pri aplikácii si stačí naniesť pár kvapiek tohto tonika do dlaní a následne vmasírovať do vlasovej pokožky. Odporúča sa ho používať ráno i večer, aby sa účinok zintenzívnil. Tonikum je veľmi jemné a nespôsobuje podráždenie. Vlasy krásne prevonia a rozžiari.

Moja citlivá vlasová pokožka sa s ním veľmi dobre znáša a po určitej dobe používania sa mi vlasy prestali až tak veľmi mastiť. Skvelá rozmarínová vôňa dodáva vlasom neuveriteľnú sviežosť. Vlasy zostávajú krásne lesklé a zdravé. Na dotyk sú pevnejšie a pružnejšie.


Výsledok používania

  • Zdravé, lesklé a pružné vlasy s vyživenou vlasovou pokožkou


Zhrnutie

  • Nádherná rozmarínová vôňa
  • Svieži pocit
  • Pokožku nemastí a nedráždi
  • Dodáva vlasom lesk, sviežosť a pevnosťPridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.