Rituals … kozmetika, ktorá si získala moje srdce

Ahojte priatelia,

Už zo samotného názvu vyplýva, že dnes vám predstavím kozmetiku Rituals…, do ktorej som sa absolútne zamilovala. Pamätám si, že táto kozmetika bola dostupná najmä v zahraničí. Keď som prvýkrát vošla do obchodu, bola som zmätená z produktov, ktoré tam mali, pretože som nevedela, na čo siahnuť skôr. Čo ma celkom odradilo, boli vyššie ceny a to, že som nevedela, ktorý rad by sa mi najviac hodil. S takýmto pocitom som prvýkrát obchod opustila. Druhý pokus, kedy som vošla do obchodu Rituals… bol v Parndorfe. Tento obchodík tu vznikol ako nový a len pohľad dnu vás zláka, aby ste vošli úplne a nechali sa uniesť tou atmosférou. Približne v strede obchodu sa nachádza krásny strom, ktorý je obklopený kamennými umývadlami, mydlami a pílingami tejto kozmetickej značky. Po príchode vás slečna ponúkne horúcim čajom, ktorý takmer nikdy neodmietnem. Po vypití sa vrhám na skúšanie, hľadanie, voňanie všetkých tých krásnych produktov. Pri umývadle tiež trávim istú chvíľu, kedy skúšam rôzne mydlá a pílingy, ich konzistenciu a vôňu. Popri obzeraní produktov narážam na darčekové sady za skvelé ceny. Vyberám si jednu z nich a idem si otestovať vôňu. Išlo o sadu Ayurveda Balancing Ritual M červenej farby. Táto sada vonia božsky! A navyše obsahuje výborné produkty, ktoré potešia každého milovníka kúpeľa.


Sada AYURVEDA BALANCING RITUAL

Kozmetika Rituals…sa zameriava predovšetkým na luxusné produkty do domácnosti a telo. Ide o Holandskú spoločnosť, ktorá dáva do súladu telo a dušu. V sortimente môžete nájsť okrem telovej a pleťovej kozmetiky aj rôzne sviečky, parfémy, čaje. Taktiež tu nájdete aj dekoratívnu kozmetiku a laky na nechty. Hlavnou filozofiou tejto značky je šťastie a spokojnosť, čo vám už navodí samotný obchodík, zariadenie a vôňa produktov. Produkty sú inšpirované tradičnými hammam alebo napríklad Japonskom a s ním spojené každoročné vítanie kvetov Sakury. Kozmetika NIE JE testovaná na zvieratách, neobsahuje živočíšne zložky a je teda vhodná aj pre vegetariánov a väčšina produktov je vhodná aj pre vegánov.

Sada, ktorej vôňa sa mi najviac páčila obsahuje štyri úžasné produkty – mydlo na ruky, sprchovú penu, telový krém a telový píling.


Ayurveda krémové mydlo na ruky

Mydlo má krémovo gélovú priesvitnú konzistenciu. Je veľmi jemné a krásne vonia! Ruky po použití zostávajú jemné. Navyše, balenie je tiež veľmi luxusné. Obdĺžnikový obal vašu kúpeľňu dokonale spestrí.


Ayurveda Sprchová pena

Táto sprchová pena sa mi veľmi páči. Na začiatku sa tvári ako gél, no pri roztieraní sa začne na vašej pokožke vytvárať dokonale hustá pena. Pena je extrémne jemná. Na tele je tento pocit veľmi príjemný. Veľakrát mám chuť zabaliť sa celá do nej. Po použití je pokožka hladká a nie je potrebné použiť krém, pretože sprchovacia pena pokožku nevysušuje.


Ayurveda Telový píling

Mojim absolútnym favoritom celého balíka je tento telový píling. Na začiatku som si myslela, že bude ako bežné cukrové pílingy, no nie je to tak. Čiastočky sú veľmi drobné a jemné zmiešané s olejom, preto je píling dosť tekutý. Keď si píling začnete dávať na vlhkú pokožku, drobné čiastočky sa začnú roztápať a vytvárať vám olejový povrch na pokožke. Nie je to ale nič ťažké ani mastné na pokožke! Po umytí je vaša pokožka totálne vyhladená, zbavená drobných šupiniek a nie je suchá! Vďaka oleju je pokožka ako čerstvo nakrémovaná.


Ayurveda Telový krém

Posledným vynikajúcim produktom je telový krém. V boxe sa nachádza produkt v malom balení, no na vyskúšanie je to postačujúce. Tento krém sa stal po pílingu mojim druhým obľúbeným produktom z boxu, pretože sa okamžite vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Preto ak ho použijete, nemáte problém obliecť si hneď napríklad nohavice. Okrem toho nemusíte používať ani parfém, pretože krém vašu pokožku tak dokonale rozvonia, ako žiadny parfém.

Ak budete mať cestu okolo obchodu Rituals…, určite sa doň zájdite pozrieť a vyskúšajte si jednotlivé produkty. Určite to bude stáť za to a aj vy si nájdete produkty, ktoré sa stanú obľúbencami vašej pokožky i kúpeľne.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.