Pripravte svoje telo na sezónu do plaviek s brezovým pílingom + VIDEO

Aj vy si hovoríte, že zima trvá dlho a mohlo by už prísť leto? S letom sa spája voda, slnko, teplo, dovolenky a plavky. Áno, milé žienky, plavky. Aj vám už beží v hlave predstava, ako momentálne vyzerá vaša postava po zime? Samozrejme, pohybu máme v zimnom období menej, najradšej by sme ležali v posteli pretože vonku je skoro tma, počas zimy sme mali aj nejaké sviatky a vychutnávali si s nimi spojené dobroty, plavky máme zahrabané hlboko v skrini medzi zvyšnými letnými vecami a momentálne možno ani nevieme, ako na tom skutočne sme. Aj keď nám prebleskne hlavou kúpiť si nejaké lepšie plavky, ktoré naše problematické partie zakryjú, stále sú to iba naše jednoduché výhovorky, ako mať dokonalé telo bez žiadnej práce. V nasledujúcom článku vám prinášam spôsob, ktorý vám môže pomôcť telo naštartovať a pripraviť ho na letnú sezónu. Avšak, ako všetci veľmi dobre vieme, bez cvičenia, vyváženého stravovania sa a ošetrovania tela kvalitnou kozmetikou krásnu postavu nedosiahneme.


Brezový sprchovací píling a masážna hlavica

V tomto článku „ako svoje telo pripraviť do plaviek“ sa zameriam na brezový sprchovací píling. Tento píling je určený na pokožku trpiacou celulitídou. Keďže celulitída je problémom mnohých žien, snažíme sa s ňou bojovať každý deň, či už stravovaním alebo cvičením. Na to, aby sme sa týchto nepríjemných prejavov čo najviac zbavili, resp. ich čo najviac potlačili, je potrebné, aby sme naše telo vnímali ako celok, ktoré má vonkajšiu i vnútornú časť. To, čo počas dňa zjeme sa nám odráža na pokožke a naopak. Preto je aj tu potrebné zaoberať sa tým, čo na pokožku použijeme.

Brezový sprchovací píling obsahuje jemné čiastočky, ktoré zbavujú pokožku odumretých buniek, vďaka čomu zostane vaša pokožka jemná a čistá. Určite sa nemusíte obávať nepríjemných tvrdých pílingových čiastočiek, po ktorých by vaša pokožka zostala červená. Brezový píling obsahuje jemné voskové perly, ktoré sú počas masáže príjemné a pokožku nedráždia. Taktiež aj obsah cukrových tenzidov je na pokožke veľmi príjemný. Výhodou tohto pílingu je, že vďaka marhuľovému oleju nebude vaša pokožka po použití suchá, ale nádherne hydratovaná a vláčna.

Počas používania pílingu je skvelým pomocníkom aj masážna drevená rukavica, ktorá sa jednoducho nasadí na ruku a krúživými pohybmi v protismere hodinových ručičiek vykonávame masáž. Pri takejto vlastnej masáži si môžete samé určiť intenzitu, teda či potrebujete na pokožku pritlačiť viac alebo menej. Každopádne to musí byť pre vás pokožku príjemné. Takáto pravidelná masáž vedie k naštartovaniu lymfy a k získaniu krajšej pokožky.

Píling má príjemnú vôňu, ktorá nedráždi a výbornú krémovú konzistenciu, vďaka čomu sa vám s ním bude dobre pracovať na pokožke, pretože nesteká a dá sa výborne roztrieť. Balenie má 150 ml a kúpiť si ho môžete na TU.

Video

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.