Natural denné líčenie s kozmetikou Sante

Ahojte priatelia,

Dnes som si pre vás v spolupráci s eshopom Bior pripravila líčenie prírodnou kozmetikou Sante. Ja si veľmi nekupujem prírodné produkty na líčenie, preto boli všetky pre mňa novinkou a niektoré ma príjemne prekvapili. Produkty som si vyberala sama podľa vlastného uváženia.

Mejkap

Keďže je momentálne moja pleť dosť zmiešaná až mastná, tak som si pleť pred nanesením mejkapu najskôr hydratovala krémom. Následne som na pleť použila minerálny mejkap značky Sante Matte Matt Evermat v odtieni 01 Natural.

Matný mejkap Sante

IMG_6647

Pri prvom použití tohto mejkapu ma prekvapila konzistencia, ktorá nebola až taká matná, ako som očakávala. Mejkap však mení pri aplikácii konzistenciu a to tak, že pri vytláčaní produktu sa správa ako krém, no po aplikácii na pleti zaschne do mierneho matna. Odtieň mi úplne sadol s mojim tónom pleti, pôsobí prirodzene a obsahuje zložku Evermat, ktorá pri pravidelnom používaní sťahuje póry.

Odtieň mejkapu

Mejkap
Odtieň 01 Natural

Kompaktný púder

Na celú pleť som použila kompaktný púder značky Sante. Púder je veľmi jemný a príjemný, má ako keby krémovú/maslovejšiu konzistenciu. Veľmi dobre sa s ním pracuje, pokožku krásne vyhladzuje a nezanecháva fľaky. Ja som ho mala v odtieni 01 Porcellan, no mne sa zdá byť mierne tmavší, ako býva väčšina odtieňov porcelan.

odtieň púdru
Odtieň 01 Porcellan

Púder na pleť Sante od Bior

Lícenka

Farba na líčka ma uchvátila už na obrázku eshopu Bior. Veľmi sa mi páčila ružovkastá farba kombinovaná hnedými odtieňmi a jemnými trblietkami. S lícenkou sa výborne pracuje, je veľká a má krásnu zdravú farbu. Jemné trblietky vašu pleť nádherne prebudia. Ja som z nej nadšená. Mám ju v odtieni 01 Coral.

Lícenka Sante

Lícenka Coral
Odtieň 01 Coral

Odtieň lícenky Sante

IMG_6646

Maskara

Na riasy som si vybrala Perfect Definition č. 5, pretože ma zaujala silikónová kefka s precíznymi štetinkami. Mierne ma táto riasenka sklamala, pretože štetinky sú veľmi ostré, farbu naberajú málo a preto musíte prejsť veľakrát po riasach, aby boli vôbec viditeľné. Na môj vkus ich robí veľmi jemné. Skôr je vhodná na husté mihalnice, ktoré pekne oddelí.

Riasenka na mihlanice Sante

Kefka riasenky

IMG_6652

Rúž na pery

Posledný produkt je matný rúž na pery Mat Matt Matte v odtieni 01 dusty beige. Toto je absolútne najkrajší nude odtieň rúžu, pretože farba je studenšia, mierne fialová s ružovou, tým pádom pery vyzerajú úplne dokonale, neutrálne, ako keby to bola ich prirodzená farba. Rúž je matný, no pery nevysušuje. Trochu mi prekážala jeho vôňa, no na perách ju po chvíli nie je cítiť.

Matný rúž na pery Sante

Odtieň rúžu na pery

IMG_6649

 

Na zvyšné miesta na pleti boli použité iné produkty.

Všetky spomenuté produkty nájdete dostupné na eshope BIOR.

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.