O blogu

“Môj blog je moja vášeň, moje hobby a môj voľný čas.”

Zameriavam sa predovšetkým na rôzne kozmetické produkty, ktoré dlhodobo testujem (nie som zástancom tzv. “prvého dojmu”). Prostredníctvom svojho blogu by som chcela prispievať k rozvoju eshopov či kamenných obchodov s kozmetikou, ktorá je podľa mojich doterajších skúseností kvalitná, no veľa ľudí ju napríklad nepozná. 
Tiež je mojou vášňou líčenie a dekoratívna kozmetika, ktorá jednoducho patrí ku každej žene. Je to niečo, kvôli čomu sa vždy ráno teším, že sadnem za svoj kozmetický stolík.
Ak Vás môj blog zaujal a mali by ste záujem o spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať cez formulár alebo prostredníctvom emailu. Určite sa dohodneme 🙂

 

“My blog is my passion, my hobby as well as my leisure time.”

I focus especially on various cosmetic products that I have been testing for a longer time (I am not a supporter of the so-called “first impression reviews”). I would like to use my blog to support development of shops or eshops for cosmetics & beauty gifts. Their offers are good in my opinion, but many people do not know them.
Make-ups and decorative cosmetics are also my passion and I believe that each woman should be at least a bit aware of these products. To be honest, it is something that makes me always eager to sit at my cosmetic table in the morning.
If you are interested in my blog and/or if you would like to start cooperation with me, please, do not hesitate to contact me via the following form or by email. I am sure we will find a way for mutually beneficial cooperation. 🙂